Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan 4 yeni finansman kredi paketi açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, kamu katılım finans kuruluşlarının, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı normalleşme sürecinde hayatın canlanması adına 4 yeni finansman paketini hayata geçirdiklerini belirterek, "Konuttan taşıta, yerli üretime destekten tatile kadar sağlanacak yeni finansman destekleri milletimize hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan 4 yeni finansman kredi paketi açıklaması

Albayrak, Twitter hesabından, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım'ın ortak açıklamasıyla duyurulan yeni finansman paketlerini değerlendirdi.

Bakan Albayrak, "Kamu katılım finans kuruluşlarımız, yeni süreçte hayatın canlanması adına 4 yeni finansman paketini hayata geçiriyor. Konuttan taşıta, yerli üretime destekten tatile kadar sağlanacak yeni finansman destekleri milletimize hayırlı olsun. Hep söylediğimiz gibi birlikte başarıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
paket hep zenginlere cikmis.hani emeklilere.kredi ya beyaz esya ya tatil gibi.emekli bunu istemiyor eline verecen parayi
Bir insan bu kadar mı itici olur Allahü Ekber bu adam değil bakan vallahi damat olmasaydı cumhurbaşkanı Erdoğan bu beceriksizi muhtar bile yapmazdı senden bakan olursa benden vallahi başbakan olur
ee normal her fırsatı değerlendirip kasaya para akması lazım yoksa kötü konut satışları başladı bankalardan kredi kullandırıp milleti daha da zoraa sokup ellerinde ne varsa kasaya aktaralım düşüncesi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler