İstanbul'da mesai saatleri değişiyor mu? Flaş iddia: Mesai saatlerindeki değişiklik özel sektörü de kapsayacak

İstanbul'da mesai saatleri değişiyor mu? sorusu gündem yarattı. Koronavirüs vaka sayısının arttığı İstanbul'da mesai saatlerinin yeniden düzenleneceği iddia edildi. İstanbul Valiliği'nin mesai saatleri düzenlemesi üzerinde çalıştığı belirtilirken yeni mesai saatleri düzenlemesinin özel sektörü de kapsayacağı öne sürüldü.

İstanbul'da mesai saatleri değişiyor mu? Flaş iddia: Mesai saatlerindeki değişiklik özel sektörü de kapsayacak

İstanbul Valiliği'nin mesai saatleri için bir düzenleme hazırlığında olduğu belirtildi.

MESAİ SAATLERİ DÜZENLEMESİ ÖZEL SEKTÖRÜ KAPSAYACAK MI?

Habertürk'ten Esra Boğazlıyan'ın haberine göre, yeni mesai saatleri düzenlemesinin özel sektörü de kapsayacağı belirtiliyor.

İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA GELDİ Mİ?

Konuyla ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmazken, düzenleme ile İstanbul'daki mesai saatlerinin daha erkene çekileceği belirtiliyor.

ANKARA'DA MESAİ SAATLERİ DÜZENLENDİ

Ankara'da geçtiğimiz günlerde yapılan düzenleme ile mesai saatleri 08.00-17.00, 08.30-17.30, 09.00-18.00, 10.00-19.00 şeklinde 4'e ayrılmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
Böyle zor durumlarda herkes bir olup eskisinden daha çok çalışmalı, üretmeli, boşa para ve vakit harcamamalı. Herkes kaytarmanın, az çalışmanın, iznin peşinde. Ekmek yediğiniz yer için daha çok çalışın. Çalışın ki ileride ekmek yemeye devam edin.
Daha çok çalışalım ki iş veren servetine servet katsın vergi kaçırsın 4000 tl maaş versin ama devlete asgari ücretten vergi versin verdiği maaşta gözü kalsın.
Zaten köpek gibi çalışıyorum ama ülkede alım gücü kalmadı ki çalışan demir pas tutmaz derler ama kırılır onu da atlamamak lazım
çok çalıştıgımız yer hakkımızı veriyor mu onu da sorgulamak lazım? Asgari ucrete ne kadar calisilir ise.. Ay sonuna yetmiyor..
en azından dediğin gibi al gülüm ver gülüm (ver emek al yemek) prensibi olsa ama uygulanan sistem (tüm dünya da) muhtaçmısın gel gülüm! prensibi galip, ne yazık ki...
Özel sektörü kaplamasın, onlara bişey olmaz
bence daha geniş zaman aralıklarına dönüşmeli tüm ülküde sokaklardaki toplu ulaşımdaki kalabalık azaltılmalı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler