İstanbul Valisi Yerlikaya'dan 'kademeli mesai' açıklaması

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) temsilcileri ile kademeli mesai düzenlemesi için çalışma toplantısında buluştu. Toplantının ardından açıklama yapan Vali Yerlikaya kademeli mesai ile ilgili konuştu. Yerlikaya düzenlemeyle ilgili detayları cuma günü açıklayacaklarını duyurdu.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya İstanbul'daki Organize Sanayi Bölgesi (OSB) temsilcileri ile kademeli mesai düzenlemesi için çalışma toplantısında buluştu.

Toplantıda İstanbul'da yapılması planlanan kademeli mesai düzenlenmesine yönelik istişarelerde bulunuldu.

İstanbul Valiliği'nde düzenlenen toplantıya; İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Vali Yardımcısı Günay Öztürk, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Deri Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi, Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi, Birlik Organize Sanayi Bölgesi, Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Kimyacılar Organize Sanayi Bölgesi temsilcileri katıldı.

VALİ YERLİKAYA'DAN MESAİ AÇIKLAMASI

Toplantının ardından açıklama yapan Vali Yerlikaya kademeli mesai ile ilgili konuştu. Yerlikaya düzenlemeyle ilgili detayları cuma günü açıklayacaklarını duyurdu.

Ankara'da kademeli mesai sistemine geçilmişti. Mesai saatlerinin 08.00-17.00, 08.30-17.30, 09.00-18.00, 10.00-19.00 olarak dört farklı şekilde uygulanması kararlaştırılmıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
ne yaparsanız yapın gerçekleri saklayamacaksiniz. Er ya da geç attığınız yalanlar ortaya çıkacak. Düzenlemeyle vaka sayılarını düştü olarak gösterip prim yapmaya çalışacaksınız ama yalanlarınız ortaya çıkacak. Lafla tedbir alan bi sağlık bakanlığı ve onun şakşakçıları elbet halkla yüzleşecektir........
beyin ölümü gerçekleşmis haberin yok cocuk
.Bu Anlayışla bu memlekette çok zor biter Corona.Varsa yoksa Kamu çalışanları .Özel sektörün mesai saatlarını kim düzenleyecek Doyumsuz patronlarmı?
insan olan biraz hukumetine destek verir ne olsun istiyorsunuz ellerinden geleni yaptilar baska hukumetteki ler olsa turkiyede canli kalmazdi beeee
çok geç açıklandı bence...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler