Kapadokya’da kayalar oyuldu, ‘butik otel’ olarak satışa sunuldu

Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ayvalı köyünde bulunan bir arazinin kayalar oyularak turistik tesise dönüştürülmesi büyük tepki topladı.

Kapadokya’da kayalar oyuldu, ‘butik otel’ olarak satışa sunuldu

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde Kapadokya Alan Başkanlığı kurulmasına rağmen pes dedirten görüntüler ortaya çıkmaya devam ediyor. Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ayvalı köyündeki bir arazinin kayalar oyularak turistik tesis yapılması büyük tepkilere neden oldu. Şok eden görüntülere sahne olan alanın “yatırımlık butik” olarak internetten satışa konulduğu görüldü. İlanı görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

AW126775_02

Nevşehir İl Özel İdaresi sorumluluğu dahilindeki Ayvalı köyünde kayaların bu şekilde oyularak tesis yapılmasına kim veya kimlerin göz yumduğu ise merak konusu oldu.

AW126775_03

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Bu vandallığı,tarihe,ülkeye ve insana saygısızlığı yapanalrın TÜM MAL VARLIĞINA EL KOYACAK,BUNA GÖZ YUMANLARINDA GÖREVLERİNDEN İHRAÇ EDİP EMEMKLİLİK HAKLARINI İPTAL EDECEKSİNİZ. Caydırıcı tedbirler olmazsa ülke yakında ÇÖP YIĞININA DÖNECEK.
bravo
gerçek mi acaba yoksa şaka mı. artık güzel ülkemde hiçbir şeye şaşırmıyorum
ben göz yumdum kim yumabilirki benden başka ülkeyi yöneten benim partim sonuçta benden izinsiz yapabilirlermi böyle birşey ?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler