KYK borçları silinecek mi? Öğrenci kredileri ile çiftçi borçlarıyla ilgili yeni düzenleme

Hükümet KYK borçları ve çiftçi borçlarıyla ilgili yeni bir adım atıyor. Kulislere yansıyan son bilgilere göre öğrenci kredileri ile çiftçi borçlarını yeniden yapılandırma kapsamına alınacak.

KYK borçları silinecek mi? Öğrenci kredileri ile çiftçi borçlarıyla ilgili yeni düzenleme

Hükümet, öğrenci kredileri ile çiftçi borçlarını yeniden yapılandırma kapsamına almaya hazırlanıyor.

Bu hafta, İstihdam Paketi'nde eklenecek düzenlemeyle ilgili yapılan toplantılarda kapsam ve detaylar ele alındı.

Hürriyet Gazetesi'nde Nuray Babacan imzasıyla yayımlanan habere göre; yeni düzenlemeye daha önceki yapılandırmalara katılan ancak borçlarını ödeyemediği için yapılandırması bozulanlar da dahil edilecek.

İcra takipleri de durdurulacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 49 yorum
siz para dağıtdıkça millet daha da küstah ve nankörleşiyor. Eskiden devlet para mı dağıtıyordu sanki bünyeleri kaldırmıyor alışkın değiller. Daaaaağıtmaaaayııın...
O nankörlerin Dertleri zaten Devletin Vatandaşlarına her türlü yardımı yapıyor olması.. Devlet Sosyal Yardım yaptığında O nankörler Kuduruyor.. "Elalem Vatandaşlarına veriyide veriyi" dedikleri Ülkelerin Hiçbirşey vermediğini gördüler Yine Kudurdular.. ABD Korona Hastalarına 400.000 Dolara kadar Fatura Çıkarıtirken Bu Devletin ;Vatandaşını Ücretsiz Tedavi etmesi yine Kudurtuyor O nankörleri.. Kudurup ölecekler
bu devlet kime para dağıtmışkimwhmet cengiz vd.hariç
paramı dağıtıyor iyi oku
kimin malını kime dağıtıyor ne veriyor sanki
ne alaka millet işsiz ise bircunu ödeyrmiyorsa ve devletiniz yardım etmişse yükleri hafifletmişse millet neden küstahlaşsın mal. allah razı olsun demekten başka ne düşer millete??
@tuncaykaya60 Tam Kör cahilsin başlığa göre yorum yapıyorsun. Bi içeriği oku ne yazmışlar. Yapılandırma diyor yani olağan borcun faizini silip taksitlendirecekler. Ayrıca Ne zaman para dağıtıldı biz niye görmedik? Sen kredi verilmesini dağıtıldı olarak mı görüyorsun
yha Bizde Müjde deyince Bellinin in atölyesinden Çıktığı Tahmin Edilen bir Tablo daha getirdiniz sandık.. Adamların Müjdeli haberleri Karahaber gibi yha. Ya Doğalgaz bulduk derler ya Borç erteledik yada falan filan Sosyal Yardım bilmemnesi... İnsanlar Aç ! Babalar Çocuklarına _Play Station 5_, Kendilerinede Ferrari alamıyor.
gerçek garibanın borçlarını silmezler fakat altında son model ferrarsi olan yandaş iş adamlarının vergi borçlarını silerler. yetmez elektrik sanrali olananlarda kdv almazlar.sen de kalkıp burada abuk sabuk yorum yaparsın. hangi çiftçinin altında son model ferrari var.
Zamanında ödeyenlerin durumu ne olacak? Her zaman olduğu gibi, onlar vatandaşlık görevini yapanlar; zamanında ödedikleri için gene cezalandırılmışmı olacaklar?
aynen öyle biz seve seve ödedik.Annem ekmek parasından arttırıp yardım etti bana.hakkimi helal etmiyorum devlete ve nasılsa yapılandırma gelir deyip bekleyen amiplere
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler