FİNANS

MOTORİNE İNDİRİM! Benzin ne kadar, kaç TL? İndirim sonrası motorin kaç TL? 6 Aralık 2022 Salı güncel akaryakıt fiyatları!

Motorin fiyatı, 6 Aralık 2022 Salı günü gelen indirim sonrası araştırılmaya devam ediliyor. Benzin fiyatlarına zam ya da indirip gelip gelmediği vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Oldukça hareketli bir dönem geçiren akaryakıt fiyatları son bir aydır neredeyse her gün değişiyor. Son olarak geçtiğimiz hafta zam yapılan mazota indirim geldi. Peki, benzin ne kadar oldu? İndirim sonrası motorin kaç TL? 6 Aralık 2022 Salı günü güncel benzin ve motorin fiyatları ile ilgili detaylar haberimizde!

MOTORİNE İNDİRİM! Benzin ne kadar, kaç TL? İndirim sonrası motorin kaç TL? 6 Aralık 2022 Salı güncel akaryakıt fiyatları!

Motorin fiyatı ile benzinde son durum basında yer alan haberlerin ardından çok sayıda vatandaş tarafından arama motorlarunda sorgulanıyor. Güncel akaryakıt fiyatları merak edildi. Peki, benzin ne kadar? Motorin kaç TL? İşte 6 Aralık 2022 Salı günü benzin ve motorin fiyatları...

d0

MOTORİN FİYATINA İNDİRİM

Motorin fiyatına geçtiğimiz cumartesi günü 1,16 TL zam gelmişti.

Motorin fiyatı 6 Aralık itibarıyla değişti.

Motorin grubuna 69 kuruş indirim geldi.

d1

6 ARALIK BENZİNE İNDİRİM GELDİ Mİ?

Benzinin litre fiyatında ise değişiklik olmadı.

d2

İSTANBUL'DA BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI (6 ARALIK 2022 SALI)

Benzin fiyatı: 20,19 TL

Motorin fiyatı: 22,97 TL

d3

ANKARA'DA BENZİN NE KADAR, MOTORİN KAÇ TL?

Benzin fiyatı: 20,37 TL

Motorin fiyatı: 23,13 TL

AKARYAKIT

İZMİR'DE GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

Benzin fiyatı: 20,36 TL

Motorin fiyatı: 23,20 TL

d4

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler