FİNANS

PTT AŞ, "çalışanların patates ve soğan taşımaya zorlandığı" iddialarını yalanladı

PTT AŞ, "şirket çalışanlarının patates ve soğan taşımaya zorlandığı" yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

PTT AŞ, "çalışanların patates ve soğan taşımaya zorlandığı" iddialarını yalanladı

Şirketten yapılan açıklamada, bazı basın organlarında yer alan söz konusu haberlerin gerçeği yansıtmadığı ve PTT ailesini derinden üzdüğü belirtildi. Faaliyet gösterdikleri tüm alanlarda tecrübe ve kalite anlayışıyla hizmetlerin sürdürüldüğü vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Gerek özel gerekse kamu sektörüyle birçok iş birliği yapmaktayız. Görev tanımımız içinde yer alan ve her hizmetimizde olduğu gibi büyük bir özveriyle yürüttüğümüz kargo taşımacılığı ve lojistik hizmetlerimiz kapsamında, birçok kamu ve özel sektör kuruluşuyla daha önceden başlayan ve sürekli geliştirilen iş birliklerimiz devam etmektedir."

Bugüne kadar birçok kurum, kuruluş ve belediyelerle yapılan iş birlikleri çerçevesinde, ihtiyaç sahiplerine sosyal yardım kapsamında ulaştırılması gereken ve haberlere konu olan ürünlerin dışında çok fazla çeşide sahip tüketim ürününün alıcılarına güvenle teslim edildiğinin altı çizilen açıklamada, "181 yıldır sürdürdüğümüz hizmetlerimizi ve görev alanlarımızdaki doğal sorumluluklarımızı titizlikle yerine getirmenin gururu içerisindeyiz. Bundan sonra da çalışmalarımızı aynı özen ve başarıyla devam ettireceğimizi bildirmek isteriz." ifadesi kullanıldı.

AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
PTT BİTMİŞTE OKEYE DÖNÜYOR. ÇALIŞANLARINI HİÇ BİR ZAMAN MUTLU EDEMEYEN BİR KURUM.ÇALIŞANLARIN GÖRÜŞÜNÜ YANSITIYORUM.DİYORLAR Kİ:PTT KAR ETTİĞİ DÖNEMLERDE BİLE BİZİM MAAŞIMIZDA GÜZELLİK YAPILMADI.ÇOK ESKİDEN % 5 ÜZERİNDE SKALA AYARLAMASI YAPILIRDI MAAŞLARIMIZA EK GELİR OLARAK YANSIRDI.ŞİMDİ KAR ETSEK DE KEZA ÇOK ZARAR BU DÖNEMDE BİLE 250 AŞKIN HİZMET SUNDUĞUMUZ HALDE YANİ ÜRETEN BİR KURUMDA ÇALIŞTIĞIMIZ HALDE HİÇ BİR ŞEY ÜRETMEYEN İMAMLARDAN BİLE AZ ÜCRET ALIYORUZ DİYORLAR.İMAMLARIN PTT ÇALIŞANLARINDAN 1.500 TL DAHA FAZLA ÜCRET ALDIĞI SORGULANIYOR.3600 BİE ÇOK GÖRÜLÜYOR DENİYOR.
tam bir laçka kurum,kargo şirketleri tam bir virane bazı yerlerde de elemanlar bir tuhafyalancı ukela, eskiden ptt en iyi kurumlar arasındaydı ama ne olduysa akp iktidara geldikten sonra güzide kurum tam bir yemlik kurunama dönüştü
bunu atan zihniyet kimler acaba. patates soğan edebiyatı yapıp seçımlerde oy almaya çalışan zihniyet, daha 4 ay evel ürünler üreticinin elinde kaldı üretici kan ağlıyor diyenler. şimdi ise üreticiin elinde kalan ürünü TMO alıp RECEP TAYYİP ERDOĞAN nın emri ile dağıtılmasına bunuda bir bölümünü ptt tarafından dağıtılmasına karşı çıkan zihniyet kimler olabilr acaba.
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler