Resmi Gazete'de yayımlandı! Sağlık çalışanlarına 2 ay süreyle ek ödeme

Sağlık Bakanlığına bağlı sağlık tesislerinde görevli personele, 1 Kasım 2020'den itibaren geçerli olmak üzere 2 ay süreyle ek ödeme yapılabilecek.

Resmi Gazete'de yayımlanan "Sağlık Bakanlığına Bağlı Sağlık Tesislerinde Görevli Personele Ek Ödeme Yapılmasına Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" ile 4 Mart 2020 tarihli yönetmeliğe geçici madde eklendi.

Yeni düzenlemeye göre, 1 Kasım 2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 2 ay süreyle yer ve/veya personel yönünden kapsamı ve oranı bakan tarafından belirlenmek kaydıyla personele ek ödeme yapılabilecek.

Bu şekilde yapılacak ödeme tutarı toplamı, mesai içi tavan ek ödeme tutarını geçemeyecek. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
sağlık calisanlari öz evlat digerleri üvey evlat. Verin verin sanki vatan kurtariyorlar. Sanki asker polis gibi vatan bekliyorlar.
Dün "_Sağlıkçılar çok ezildi neden Fazla para vermiyorsunuz Onlara" diyenler bugün " niye veriyorsunuz" diyor. Muhalefet Troll Ordusu Allah bu hükümete sabır versin
ne kadar aldıklarını biliyor musun? seni yaşatma çabasından başka ne yapsınlar...
Önlarda böyle sanmalarını istiyorlar zaten doktorlardan başka onlarında hepsi değil haa kimseye bişey verdikleti yok. Komedi rakamlar var 25 kuruş gibi.bodroları görsrn ağlarsın bizim yetimize sinirinden
masallah verin bakalim nezaman milyoner edeceksiniz bir asgari ucret zammmi karin agrisiykrn saglikcilara daha artik neyapacaksiniz
Nazar etme ne olur çalış seninde olur
@olumsuz_vaka @olumsuz_vaka sağlık çalışanları kamu kesiminin en düşük maaşını alıyor burdaki haber sadece covitte çalışan doktarlara verilen para geriye kalana birşey yok!
hersey bdva oldu bunlara ek zamlar aldilar ek ucret cikti. bakalim nezaman milyoner olacaklar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler