FİNANS

Son Dakika: Bakan Elvan'dan G-20 toplantısı açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, G-20 Bakanlar Toplantısı sonrası, "Küresel canlanmada gelişmekte olan ülkelerin gücüne değindik. Düşük gelirli ülkeleri desteklemeye yönelik somut kararlar aldık." dedi.

Son Dakika: Bakan Elvan'dan G-20 toplantısı açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, video konferans yöntemi ile G-20 Bakanlar toplantısına katıldı.

3 MADDEYLE DUYURDU

Bakan Lütfi Elvan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, G-20 Bakanlar toplantısına katıldığını duyurdu. Video konferans ile gerçekleşen toplantıya ilişkin fotoğraf paylaşan Bakan Elvan, "Küresel canlanmada gelişmekte olan ülkelerin gücüne değindik. Finansal istikrar için, gelişmiş ülke merkez bankalarının şeffaf ve zamanlı iletişiminin gereğini vurguladık. Düşük gelirli ülkeleri desteklemeye yönelik somut kararlar aldık" açıklamasında bulundu. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Halkın parasıyla ne/kim olduğunu bilmediğimiz yerlere kıyakçılık yapılıyor bizim milletimiz bu haldeyken neyin kafası bu...Halkın onayını aldınız mı... Babanızın parası gibi dağıtamazsınız...
yıllık 4000 dolar altına ve orta gelir ülke tuzağına düşmeyiz inşallah..
ülkede 30 bin vaka olduğunda kapanmadık yer bırakmadınız. vaka sayısı 55 bin e yaklaşmış (bence daha fazla) neyi bekliyorsunuz? kongreleriniz de bitti değil mi?
Geri Dön