FİNANS

Son Dakika: Mart ayı işsizlik ve kısa çalışma ödeneği ödeme tarihi belli oldu

Son dakika haberine göre mart ayına ilişkin işsizlik ve kısa çalışma ödeneği ödemelerinin tarihi belli oldu.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, mart ayına ilişkin işsizlik ve kısa çalışma ödeneği ödemelerinin 5 Nisan'da hesaplara yatırılacağını duyurdu.

KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ 5 NİSAN'DA ÖDENECEK

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yaptığı yazılı açıklamada, ödemelerin banka hesaplarına yatırılacağını, IBAN bilgileri bulunmayan vatandaşlara da PTT üzerinden ödeme yapılacağını belirtti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
12 ay boyunca 1216 tl kısa dönem ile gecinmeye calisiyorum kiram 1000 tl 216 tl kuru ekmek le 1 cocuk 1 eşim geciniyoruz sağolun varolun devletim cok bonkörsünüz. ama millet vekillerimiz vs. olsun yediği yaninda yemedigi yok yani devami bu beni savunan bi tane adam yok düsünen iclerinde. ama benim ödedigim vergiyle yiyim iciyorlar zehir zikkim olsun hepsine gün yüzü görmesinler. ayrica verdikleri 1000 tl destekler bize degil 1 veya daha fazla villasi olup sezonluk kiraya verip haftaligi 20bin en az ve 6 ay boyunca gecen yil ful dolu gecip kazanan kisilere verdiniz destegi sağolun
@ugur_2020 o yüzden internetin var rahatca giriyor bol keseden atıp tutuyorsun
23 Mart'ta sigorta çıkışım oldu 23 gnlukmu yatar yoksa hicmi yatmaz bilgisi olan varmı ki ?
GSS mağduruyum hiç birgün hastaneye gitmediğim halde 01 01 2012 den itibaren bana GSS den borç yazmışlar hemde faizi ile e devleten baktığımda bu borçlar yüzünden günlerce uykularım kaçtı 3 bin küsür ödeme yaptım hala borç devam ediyor sisteme baksınlar hastaneden yararlanları borçlandırsınlar hastane hizmetinden yararlanmayanlar neden borçlanıyor? hastaneye gitsende gitmesende her ay borç yazılıyor hemde faizi ile resmen haraç bu hakkımı hiçbir zaman helal etmiyorum bu ödediğim paralar haram zıkkım olsun Allah yedirmesin işsiz birini haksız yere borçlandıracak kadar zalim ve vicdansızsınız.
hiç yatmaz
yatar ayın 1den 30 na kadar kacgün var sa yatar saygılar????
@sokeli09 YATMAZ TABİKİ.. KALDIRDILARYA ÖDEMELERİ..SORSANA BAKANA NE DİYECEK.?
Merhaba KÇÖ mart ayı sonu itibari ile bitiyor bildiğimiz üzere işveren kaç günlük bildirim yapmışsa o kadar günlük 5 Nisan da PTT veya iban no ya yatar E devlet üzerinden mart ayı girişleri yapıldı arama bölümüne kçö yazıp sorgulama yapabilirsiniz sağlıklı günler dilerim
5 diyoruz 9 unda yapıyor 40 gunde 1400 lira veriyorsunuz mahvettiniz bizi
Geri Dön