THY'den yeni uygulama! İade edilen biletler yüzde 15 değerleniyor

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, iade edilecek biletlerin yüzde 15 daha değerleneceği sisteme ilişkin açıklama yaptı.

THY'den yeni uygulama! İade edilen biletler yüzde 15 değerleniyor

Koronavirüs salgını nedeniyle uçuşların gerçekleşmediği döneme ilişkin bilet iadelerine yönelik Türk Hava Yolları (THY) yeni bir uygulama getirdi. İade edilen biletler seyahat çekine dönüşüyor ve yüzde 15 değerleniyor.

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi Twitter üzerinden yaptığı açıklamada "İade biletlerinizin değerini %15 artırmak ister misiniz? Seyahat Çeki ile bu mümkün. Bu avantajlı imkandan yararlanmak için lütfen web sitesinden başvurunuzu yapınız." dedi.

Ekşi'nin tweeti şöyle:


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Fiyatlara Yüzde 40 zam yapın,sonra milletin aylar önce parasını ödemiş bileti iade almamak için yüzde 15 değerlendirelim deyin.Millet enayi değil.
ucak kullanmayin, cok tehlikeli
NİSAN AYINDA BİLETİMİ İPTAL ETTİRDİM ÜCRET HALA İADE EDİLMEDİ NEYMİŞ İPTAL EDİLDİKTEN 60 GÜN SONRA ÜCRET İADESİ OLUYORMUŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM EYLÜL AYI GİBİ ÜCRET İADESİ YAPILACAKMIŞ.BEN BEKLEMSİNE BEKLİM AMA BANKA BEKLEMİYOR MAALESEF ÖDEMEDİĞİM HER GÜN İÇİN FAİZ UYGULUYOR.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler