FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

TOGG 60 bin TL ön ödeme geri ödenecek mi? Yerli otomobil ön sipariş bedeli geri yatırılır mı? TOGG'da 60 bin TL detayı!

TOGG 60 bin TL ön ödeme tutarının geri ödenip ödenmeyeceği ön sipariş başvurularının başlamasının ardından merak edildi. Yerli otomobil için Trumore mobil uygulamasında ön sipariş sözleşmesini inceleyip, onaylayanlar ödemede bulunacak. Bu kişiler, çekilişe katılma hakkı kazanacak Peki, TOGG 60 bin TL ön ödeme geri ödenecek mi, TOGG ön sipariş bedeli 60 bin TL geri yatırılır mı? İşte ayrıntılar...

TOGG 60 bin TL ön ödeme geri ödenecek mi? Yerli otomobil ön sipariş bedeli geri yatırılır mı? TOGG'da 60 bin TL detayı!

TOGG 60 bin TL ön ödeme tutarının geri ödenip ödenmeyeceği hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler internette araştırma yapıyor. Trumore mobil uygulamasından 'Trumore e-Cüzdanı' oluşturup 60 bin TL bakiyesini yükleyen ve ön ödemeyi tamamlayan vatandaşlar çekilişe katılma hakkını elde edecek. TOGG yerli otomobilde 60 bin TL detayı ile ilgili merak edilenler haberimizde...

togg

TOGG 60 BİN TL ÖN ÖDEME GERİ ÖDENECEK Mİ?

TOGG 60 bin TL ön ödeme tutarı için açıklamada bulunuldu.

TOGG T10X, çekiliş yöntemiyle belirlenecek.

TOGG'un internet sitesinden ya da Trumore uygulamasından başvuru yapılabilecek. TOGG ön sipariş sözleşmesini okuyup onaylayanlar ödeme kısmında işlemlerini sonuçlandıracaklar.

Trumore e-Cüzdanı olan ve 60 bin TL bakiye yükleyip ön ödemeyi tamamlayan kişiler çekilişe katılma hakkı kazanacak.

Çekilişte sipariş hakkı kazanamayan kullanıcıların ön ödeme bedelleri ise kullanıcıların Trumore e-Cüzdan'larına, ardından bankalarına bağlı olarak en geç 14 gün içinde otomatik olarak hesaplarına geri yatırılacak.

y

TOGG ÖN SİPARİŞ BEDELİ GERİ YATIRILIR MI?

TOGG yerli otomobil çekilişinde sipariş hakkı kazanamayan kişilerin ön ödeme bedelleri geri yatırılacak.

t

TOGG KURASI NE ZAMAN?

TOGG kurası 28 Mart'ta yapılacak.

togg

TOGG ÖN SİPARİŞ NASIL VERİLİR?

TOGG T10X için Google Play ya da Apple Store'dan Trumore uygulamasını indirerek ya da TOGG web sitesinden 16 Mart itibarıyla başladı.

Togg'un satış fiyatı ve modelinin ismi belli oldu - Genel - Bursa - Merkez

TOGG'dan yapılan açıklamada "T10X akıllı cihazını keşfedin, gelişmiş araç konfigüratörü ile akıllı cihazınızı oluşturup ön siparişe hazırlanın ve çekilişe katılın." ifadelerine yer verildi.

Togg'un satış fiyatı ve modelinin ismi belli oldu - Genel - Bursa - Merkez

TOGG FİYAT LİSTESİ 2023

TOGG giriş seviyesi C segment TOGG T10X, 953 bin TL'den başlayan fiyatla satılacak. Uzun menzilli model V2 RWD fiyatı ise 1 milyon 215 bin TL olarak belirlendi.

Anlık Borsa


En Çok Aranan Haberler