Efsane geri döndü! Hurdayken satın aldığı aracı 40 bin lirayla baştan yarattı

Bursa’nın İznik ilçesinde yaşayan Ragıp Ablay (47), satın aldığı aracı "Çiçek Abbas" filmindeki minibüsün benzeri olarak 40 bin lira masrafla modifiye ettirdi.

 Efsane geri döndü! Hurdayken satın aldığı aracı 40 bin lirayla baştan yarattı

Ablay’ın hurda haldeyken satın alıp onardığı minibüs görenlerin ilgisini çekiyor.

AW061185_02

Ragıp Ablay, yaptığı açıklamada, minibüsü ile ilgili projesinin ticarî olmadığını, sadece gençlik hayalini gerçekleştirdiğini söyledi.

AW061185_03

Minibüsün gelin arabası olarak düğün ve benzeri törenlerde kullanılabilecek olmasından heyecan duyduğunu belirten Ablay, "Maksadımız eşe dosta yardımcı olabilmek. Arkadaşlara ilginç bir düğün hediyesi de olabilir diye düşünüyorum.

AW061185_04

Minibüs ilgi görüyor, yollarda bile durdurup fotoğraf çekenler, fotoğraf çektirenler bir hayli fazla" diye konuştu.

AW061185_05

AW061185_07

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
bir laf vardır.eşeğie altın kemer taksan eşek eşektir.40 değil 100 000 TL de harcasan ne olacak bu araç arkadaş.altınmı olacak her tarafı.israf değilmi.
Sanane zevk onun para onun bak ekrem e sahte tabloya 8 milyon verdi ee oda sonuçta eski diye aldı bunca klasik otomobiller var demekki onlara da karşısın
bunun adi zevk arkadasim. 40da 100de harcasan insanin kendi zevkine para harcamasi ve sonunda begendigi seyin ortaya cikmasina paha bicemessin. anlasilan zevksiz bir yasama sahipsin yada paran yok bu tip seylere ulasamiyorsun ve bos bos kelime yapiyorsun
yaratmak allaha mahsustur
2 gün sonra bağlarlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler