ÖTV'den sonra Toyota C-HR fiyat listesi

ÖTV'den sonra Toyota C-HR fiyat listesi nasıl oldu? ÖTV zammı sonrası Toyota C-HR fiyat listesine hemen birlikte bakalım...

ÖTV'den sonra Toyota C-HR fiyat listesi

ÖTV'den sonra Toyota C-HR fiyatı listesi nasıl? En uygun sıfır Toyota C-HR fiyatı ne ya da Toyota C-HR fiyat listesinde rakamlar ne diyor? Haberimiz; ÖTV zammından sonra Toyota C-HR fiyat listesi üzerine...

ÖTV'DEN SONRA TOYOTA C-HR FİYAT LİSTESİ

Markanın resmi web sitesinde ve reklamlarında da görüldüğü üzere sıradanlığı geride bırak sloganı ile hayatımıza giren Toyota C-HR modeli en çok hibrid motor seçenekleri ile öne çıkıyor. Hibrid SUV almak isteyenlerin hemen listeye aldığı Toyota C-HR'ın fiyatı da merak konusu. Sıfır Toyota C-HR fiyatı ve ikinci el Toyota C-HR fiyatı araştırması sıklıkla yapılıyor. Peki, ÖTV'den sonra Toyota C-HR fiyatı ne oldu?

Toyota C-HR -

TOYOTA C-HR FİYAT LİSTESİ

ÖTV'den sonra Toyota C-HR fiyatı ne oldu sorusu en sık sorulanlar arasında. Toyota C-HR fiyat listesi 190 bin bandından başlıyor. ÖTV sonrası Toyota C-HR fiyat listesinin zirvesi de 310 bin TL'yi görüyor. Şimdi güncel Toyota C-HR fiyat listesine bakalım:

Toyota C-HR--

-1.2 Turbo 4×2 Flame – Toyota C-HR fiyatı: 192.250 TL
-1.2 Turbo 4×2 Flame Multidrive S Toyota C-HR fiyatı: 206.350 TL
-1.2 Turbo 4×2 Passion Multidrive S Toyota C-HR fiyatı: 227.000 TL

  • Hybrid 4×2 Flame e-CVT Toyota C-HR fiyatı: 224.850 TL
  • Hybrid 4×2 Passion e-CVT –Toyota C-HR fiyatı: 241.150 TL
  • Hybrid 4×2 Passion X-Pack e-CVT – Toyota C-HR fiyatı: 310.200 TL
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bu ülkede yaşanmaz. Daha ne kadar böyle sürecek çok merak ediyorum. İnsanlar bir yerde havlu atacak , isyan edecek artık.
aaaa hani yol hani kopru
Durmak yok ZAMLARA devam! Vergide dünya lideriyiz maşallah! Elin Avrupalısı 7-8 aylık maaşıyla sıfır araba çekerken, maaşının dörtte biriyle son model telefon, bilgisayar alırken biz resmen sürünüyoruz! Demek ki buna layığız.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler