Sıfır otomobil almak için kuyruğa girdiler

Bursa’da sıfır otomobil almak isteyen vatandaş bayiler önünde kuyruk oluşturdu.

Sıfır otomobil almak için kuyruğa girdiler

Son günlerde ikinci el araç fiyatlarının büyük artış göstermesi ve otomobil fabrikalarının sıfır araçlarda kampanya yapması üzerine vatandaşlar sıfır otomobil bayileri önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Daha önce ucuz olan ürünleri almak için görülen kuyruklar, fiyatları 110 bin bin liranın üzerinde olan sıfır otomobiller için görülmeye başladı.

123

Vatandaşlar sıfır otomobil alabilmek için bayilerin önünde saatlerce kuyruk bekliyor. Her müşteriyle bir bayi yetkilisi ilgileniyor. İnsanlar sosyal mesafe kaidesine göre içeri alındığı için bayi önlerinde kuyruk oluşuyor. Bayilerin önündeki kuyruklar sabah saatlerinde az olurken, akşam üstü ise kuyruğun boyu gittikçe uzuyor.

KAYNAK:İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Fırsatıçı tayfasına parasını kaptırmıyan akkıllı insanlar sıfır fiyatına ikinci el almaktan 6 ay beklerim sıfır arabaya binerim.
@yusufaydn_2020 Aynen öyle kardeşim 10 ay önce 50,000 bin TL olan araçlara Şu an 90.000 bin TL İstıyorlar ve bunu bu hale getiren tek sorumlular GALERİCİLERDİR...Patates ve Sogan olayına döndü resmen 2 TL iken 8 TL ye yükseelmesi gibi.Dünyada 2 ci ellerin Prim yaptıgı Tek ülkeyiz,
@uludag_68 Keyiften olmuyor o işler ve o fiyatların artması inan kimsenin işine yaramıyor. Misal vereyim 6 ay önce 50.000 liralık aracın var ve 80.000 liralık araç almak istiyorsun ne kadar fark var 30.000. Aynı rakamı bugün yapalım 50.000 tl lik araç 90.000 oldu diyorsun 6 önce 80.000 tl ye satılan araçlar bugün 140.000 ne ediyor aradaki fark? 50.000 kim kazanıyor şimdi? galericilerde suçlu değil suçlu biziz. Alma arkadaşım bak imkanım olmasına rağmen ben almıyorum gerizekalımıyım maaşıma kredi bağlatıcam biriktiririm paramı bu sene olmaz seneye olur arabasız ölmedik ya
şu ikinci el fırsatçılarının belini kırın artık
Geceden gidip kapıda yatan da var mı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler