FİNANS

Toyota, Tayland'daki tesislerinde üretimi durdurdu

Toyota Motor, parça tedarik problemi nedeniyle Tayland'daki tesislerinde üretimi askıya aldığını açıkladı.

Toyota, Tayland'daki tesislerinde üretimi durdurdu

Kyodo ajansının haberine göre Japon üretici, Tayland'ın başkenti Bangkok banliyölerinde bulunan üç fabrikasında imalatı durdurdu.

Yıllık üretim kapasitesi 760 bini bulan tesislerde parça tedarik probleminden kaynaklanan durdurma 28 Temmuz'a kadar sürecek.

Öte yandan Toyota, Japonya'nın Aiçi eyaletinde bulunan Toyota Auto Body tesislerinde de üretimi ağustos başında 5 gün süreyle durduracak.

Aiçi tesislerindeki durdurmanın Alphard ve Vellfire modellerini etkileyeceği bildirildi.

(AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
amacınız ne ne yapmaya çalışıyorsunuz olayın gerçek yüzüne parça yetmiyor çip yetmiyor bence başka bir boyut var bu olayın içinde ya bu araçları bitirip başka araç çıkaracaksınız millete bu kadar araç soktunuz birden piyasadan çekemiyorsunuz yada çok başka bir oyun içerisindesiniz yakındır göreceğiz
Dünya çok değişecek , tabiat değişecek ,doğal afetler olmaya başlayacak, namus kavramı kalkacak, insanlar haram kazanmayı alışkanlık yapacak , hastalık çeşitleri artacak , İslam bir kenara itilip yeni insanın uydurduğu dinler çıkacak ve zamanla bu İslam da var olduğu ve kendi uydurdukları dinler yurumeyecek, İslam'ın hakikati tecelli edecek .. Rahmet ara ara insanlari bulacak ve insanoğlu bunun değerini bilmeyecek ...Toplum robotlasacak insanlar arasında güven,yardımlaşma , ahlak ve vefa duyguları yok olacak. İnşallah Allah'ın adını gereksiz yere ağzına alan ve namazı ruhen kılmayanlar duzelir
bize yarar daha iyi ya.
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler