Bitcoin hakkında 'dolandırıcılık' iddiası

JP Morgan Chase CEO`su Jamie Dimon, Bitcoin`in bir `dolandırıcılık` olduğunu ve patlayacağını söyledi. Dimon, JP Morgan işlemcisinin herhangi bir kripto parada işlem yapmasının işine mâl olacağını da sözlerine ekledi.

Bitcoin hakkında 'dolandırıcılık' iddiası

JP Morgan Chase CEO'su Jamie Dimon, kripto para Bitcoin'in bir 'dolandırıcılık' olduğunu ve patlayacağını söyledi.

New York'ta düzenlenen bir konferansta konuşan Dimon, "Bitcoin çalışmaz. İnsanların bir parayı yoktan var edebildikleri bir yerde iş yapamazsınız. Bu parayı satın alan insanların gerçekten akıllı oldukları düşünülemez" diye konuştu.

Dimon, JP Morgan'ın herhangi bir işlemcisinin bitcoin veya bir kripto parada işlem yapması halinde bir dakika içinde kovacağını da belirtti.

Coindesk.com'a göre Bitcoin yüzde 4,03 düşüşle 3981,15 dolardan işlem görüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
bunlar kerizlerin elindeki gerçek para altın vs. yi ele geçirmek için uydurulmuş sanal şeylerdir. Birgün atıyorum ABD hükümeti bir şekilde bu USD ye darbedir deyip ortaya çıksa b-u yerler.
talep olan yerde patlama olmaz cocukmu kandiriyo bu adam
Sadece gülüyorum... Peki siz neye göre para kazanıyorsunuz. Sadece para döndürerek gelir sağlamıyor musunuz? Bir yerden bir yere para gönderirken aracı oluyorsunuz ve kabloların kirasını mı alıyorsunuz. Sizin kullandığınız teknoloji değil mi? Mining yapanı işten çıkarırım demiş o zaman geleceğe dair korkularınız var. Geçin bu ayakları. Yeni nesil paralar gümbür gümbür geliyor :)
doların ne farkı var, abd merkez bankasıistediği kadar basabiliyor altın karşılığı yok.
@mekkarakus Altın karşılığı orta çağdaydı :9 ... şimdi ki karşılığı genel olarak üretim kapasitesi ile orantılı olması... he yine karşılığı yok dersen genel düzen parası olarak geçen bir para olur , onu da dünyanın en güçlüsü yönetir ... Eskiden Sterlindi şimdi dolar. Dünyada %20 ticaret payı Amerikanın , buna karşılık dünya ticaretinin %50 den fazlası dolar ile yapılıyor.
mahir_1951_afves coin borsasından haberin yok.. bir günde yatırımını 10 a katlayıp bunu TL ye çevirenler var..şu an için coinlerin geçerli olduğu az sayıda alışveriş siteleri var..yakında tüm dünyada geçerli olacak
Gerçekte elle tutulup gözle görülmeyen bir mete ile ne alışverişi yapılabilir ki. Böyle yapılan alışveriş te hayali olmalıdır.
alenen spekülasyon yapıyor suç işliyor
Bitcoin' ler, Kyani' ler, Mega Holding' ler.. Üfürükten saadet zinciri.. Bedava peynir sadece fare kapanında olur..
ikili opsiyon denen hayali kumar gibi,kimin indirip kimin bindirdiği belli değil,bu da bir dolandırıcılık bence.
Borsada dolandırıcılık sistemi. Sanal olarak alınan bütün sistemler dolandırıcılık sistemidir.
Diğer Haberler