Başbakan Yıldırım, Sabuncubeli Tünelleri'ni bugün açıyor

Başbakan Binali Yıldırım'ın, İzmir'deki 35 projesinden olan Sabuncubeli Tünelleri'nde sona gelindi. Tüneller Başbakan Yıldırım'ın katılacağı törenle bugün hizmete girecek.

Bu proje ile Hem İzmir-Manisa arasındaki ulaşım süresini 15 dakikaya indirecek hem de yolun en zorlu bölümünün kolayca geçilmesini sağlayacak olan tünellerin sağladığı en önemli avantajlardan biri ise sık sık can kayıplarına yol açan korkunç 14 viraj da ortadan kalkmış olacak.

İzmir-Manisa arası 15 dakikaya inecek

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 74 yorum
Hayret bu tüneli kamu kaynakları ile yapmışlar YİP ile yapıp geçir garantisi verip bir yandaşı (doğal olarak RTE'yi) neden zengin etmemişler acaba
@scubaayhan allah ıslah etsin seni ve sening gibileri bir allah razı olsun deyin düne kadar tünelmi biliyorduk
@scubaayhan başkanın biri deniz olmayan bir şehre Deniz getirmiş ve demiş karşıdan karşıya denizden yürüyerek geçeceğim ve öyle yapmış bir gün sonra haberler Başkan yüzme bilmiyor senin mantığın böyle mantık bunlardan önceki yönetimler bunları yapmak için özel servetlerini mi harcayarak yapıyorlar ?
@scubaayhan Sorunun cevabı şu;100 bana 1 sana
@scubaayhan UMARIM O TÜNELDEN GEÇMEZSİN. GEÇERKEN DE YÜZÜN KIZARIR MI DİYE DÜŞÜNÜYORUM. K. KILIÇTAROĞLU DA SABİHA GÖKÇEN İÇİN BENZER ŞEY SÖYLEMİŞTİ. BURAYA HAVA ALANI YAPMAK TUZ GÖLÜNE ALABALIK TESİSİ YAPMAYA BENZER DİYORDU. ŞİMDİ DE UTANMADAN O HAVA ALANINI KULLANIYOR.
@alakel S.Gökcen havaalanı yapıldığında ne Kılıçdaroğlu vardı ne de Tayip. Ağaların gibi atıyorsun
@lidercem At sahibine göre kişnermiş (kibarca) Yuh yani daha önce tünel mi biliyorduk lafı ayını RTE nin Buzdolabı hikayesine benziyor. Allah razı olsun yapmazsa yapmazdı lafı da ben zaten gene oy verecektim! anlamına geliyor. Siz ne alıyorsunuz bu kafa için . Adamlar ne iş yaparlarsa yapsınlar buraya kaç adamımızı yerleştiririz bur dan kaç lira bizimkilerin karı olura bakıyor. Ner den mi biliyorum her tarafta işi bilmeyen ama akp li olanlar çalışıyor. ihaleler de akp lilere veriliyor. Yalan mı?
@scubaayhan ..Senin kukları nasıl çınlatırız diye düşünmüşler...annadın sen...
kişi kendinden bilirmiş işi
@hatyapitasarim https://www.youtube.com/watch?v=fPld0c5Ku2E
Vatana,Millete hayırlı uğurlu olsun.
Al sana hükümet ne yaptı diyenler için yapsa da suç yapmasada suç bazıları için her tarafta hizmet var şimdiye kadar mualif partilerin hizmetleri bir elin parmak sayısını geçmez akp hükümetinin yaptığı hizmetleri yazmaya kalksam buraya sığmaz yiğidi öldür hakkını yeme, hem Avrupa dan bahsediyon sonra ne gerek vardı diyon ne yapsan yaranamıyon hesabı tebrik ederim mevcut hukumeti Allah yolunu açık etsin.
@tipmedikal tabi cumhuriyetin 80 yıllıkbirikimini yedigi nerde kalıyorsa
@kymco_tarsus33 sen ne birikiminden bahsediyon,deprem olunca vatandaşına çadır kuracak bir devlet bile yoktu,işçi memur maaşını bağış paralarıyla ödediler,sen galiba çocuksun bu ülkeyi hep böyle zannediyorsun.80 yıllık birikim bu 16 yılda yapılan gibi olsaydı,şimdi almanyadan daha ilerideydik.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler