Milyonlarca emekliye müjde! Bayram ikramiyeleri bugün yatıyor

Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklileri ikramiyelerini bugün alıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, "Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklilerimizin ikramiyelerini, 7 Haziran 2018'de ödeyeceğiz. SSK emeklilerimizin ikramiyelerini de 8 Haziran 2018 tarihinde ödeyeceğiz" demişti.

Milyonlarca emekliye müjde! Bayram ikramiyeleri bugün yatıyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, geçtiğimiz ay, emeklilerin maaş ve ikramiye ödemelerinin öne alındığını ve emekli maaşları ile ikramiyelerin ayrı ayrı ödeneceğini söylemişti.

Bakan Sarıeroğlu, "SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı'ndan emekli olan vatandaşlarımız var. SGK'dan emekli aylığı almanın yanı sıra farklı ödemeleri alan hak sahiplerimiz de var. Onları da ilgilendiren çok önemli bir müjdeydi. 1000 TL'lik ikramiye ödememiz olacak. Haziran'ın ilk haftasında ödeme yapacağımızı ifade etmiştik" dedi.

Bakan Sarıeroğlu'nun açıklamasının ardından bugün Emekli Sandığı ve Bağ- Kur emeklileri ikramiyelerini alacak. Maaşlar da önümüzdeki hafta hesaplara yatırılacak.

SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin ikramiyeleri yarın, maaşları ise 11 - 12 - 13 Haziran tarihlerinde ödenecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 59 yorum
500 tl yatmış kaç kişiye ulan herşeyiniz yalan dolan akp . ama şaşaırdık mı hayır çünkü cibiliyetinizi biliyoruz artık .
bin lira dediniz 750 TL yatırılmış. Ayıp be oradanda mı çaldınız...
vermese ne yapabilirsin allahina şükür et
@mehmet_1968_nsiid Dediğini vermediğini söylüyorum ama anlamayan bir tek sensin galiba. Bu bizim hakkımız tabiki verecek. Oy isterken iyi de hizmet verirken neden iyi değiller acaba? kafan anca bu kadar yorumlayabiliyor işte.
750 tl para yatmış gene KANDIRDILAR 250TL onların olsun ama hesap sandıkta ...
Üçe beşe bakma kardeşim verdiklerine dua et
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler