TİM üyelerinden yıllık aidat almayacak

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), üye ihracatçıların yıllık üyelik aidatını kaldırma kararı aldı.

TİM üyelerinden yıllık aidat almayacak

TİM Başkanı İsmail Gülle, “TİM olarak Birliklerimizle birlikte inisiyatif alarak; ihracatçılarımızdan artık yıllık aidat alınmaması kararını aldık" dedi ve ekledi:

"Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan’ın destekleriyle TİM olarak Birliklerimizle ile birlikte inisiyatif alarak; ihracatçılarımızdan artık yıllık aidat alınmaması kararını aldık.

"Yönetim Kurulu ve İhracatçı Birlikleriyle yaptığımız değerlendirmeler sonucunda TİM için önemli bir gelir kalemi olan yıllık aidatları ihracatçılarımız için hem maliyet unsuru hem de bürokratik bir yük olması nedeniyle kaldırdık. Böylelikle toplamda 20 milyon TL’lik kaynağı ihracatçılarımıza bırakmış olacağız.

"TİM olarak ihracatçılarımızın hayatını kolaylaştırmak için varız. Onların maliyetlerini azaltarak firmalarımızın ihracata başlamalarını ve halen devam edenlerin de dış satımlarını artırmalarını özendirecek adımlar atmaya devam edeceğiz.

KAYNAK:DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
2019 YILINDA BANKALAR 47 MİŞLYAR KAR AÇIKLADILAR. KART AİDATLARINDA BANKALAR YAKALDIĞI VE TUTTUĞUNU SOYUYORDA SOYUYOR. Başta AKP-MHP olmak üzere tüm siyasilerde buna GIK ÇIKMIYOR. TİM aidat almadığına göre bankalar alsın ama kartın maliyeti kadar alsınlar.
DARISI esnaf odalarına
kredi kartlarından alınan kart ücretlerini de iptal ederlermi acaba ??
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler