FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Borsada yükseliş sürecek mi? İslam Memiş’ten yatırımcılar için çarpıcı açıklama: "Dikkat edin!"

Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş piyasalara ilişkin kritik açıklamalarını sürdürüyor. Piyasalarda dalgalı seyir devam ederken Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'ten dikkat çeken bir açıklama geldi. Uzman isim, yatırımcıları 'Dikkat edin' diyerek uyardı. İşte, yükselişin sürdüğünü ifade eden Uzman Memiş'ten dikkat çeken açıklamalar ve detaylar...

Borsada yükseliş sürecek mi? İslam Memiş’ten yatırımcılar için çarpıcı açıklama: "Dikkat edin!"

Bilindiği üzere FED, faizlerin 75 baz puan artırılması kararını aldı ve böylece faizler yüzde 3,75 ile 4 aralığına çıkarıldı. Bu gelişmenin ardından gözler altın, kripto para ve borsaya çevrildi. Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş vatandaşlara ve yatırımcılara dikkatli olmaları konusunda uyarıda bulundu. Uzman Memiş, kritik açıklamalar yaptı.

"REKOR TAZELEDİ, YÜKSELİŞİNE DEVAM EDİYOR"

Borsa endeksindeki yükselişe ilişkin açıklama yapan Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, YouTube hesabı üzerinden yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı: "Borsa İstanbul yeni bir rekor tazeledi ve yükselişine devam ediyor. Ancak dikkat edin. Dikkat edin uyarımı üç haftadır yapıyorum. Özellikle endeks tarafına değil şirketlerin değer tarafına odaklanmak gerekiyor ve şirketi de mutlaka iyi tanımanız, açıklamalarını yakından takip etmeniz gerekiyor."

İslam Memiş’ten yatırımcılara kritik açıklama! Dikkat edin dedi ve uyardı: Yükseliş devam edecek

YÜZDE 140 GETİRİ SAĞLADI

BIST 100, yılbaşından bu yana neredeyse yüzde 140 getiri sağladı. Endekste yukarı yönlü beklentiler devam ediyor. BIST 100 endeksi ekim ayında yüzde 25,1 değer kazanarak Aralık 2003 tarihinden bu yana en güçlü performansını sergiledi. BIST 100, kasım ayı başlangıcı ile yüzde 12'lik artış daha gösterdi.

Mynet’te En Çok Takip Edilen Hisseler
Hisse

En Çok Aranan Haberler