FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bitcoin ile ilgili inanılmaz tahmin

Geçtiğimiz yıl 20 bin dolara kadar yükselmesinin ardından ciddi değer kaybı yaşayan Bitcoin, yeniden 10 bin dolar seviyesine doğru ilerlemeye başladı. Bitcoin'in değer artışının devam edeceğini belirten İngiliz yatırımcı "altından bile değerli" diyerek iddialı bir tahminde bulundu.

Bitcoin ile ilgili inanılmaz tahmin

Pfeffer Capital şirketinde hedge fonu yöneticisi olan John Pfeffer, Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bitcoin'in her alanda altından daha değerli bir yatırım olduğunu söyleyerek ilginç bir iddiada bulunan Preffer, Bitcoin'in değerinin yakında 700 bin dolar olabileceğini öne sürdü

The Independent'ın haberine göre, katıldığı bir televizyon programında Bitcoin ve sanal paraların geleceği hakkında konuşan Pfeffer, Bitcoin’in yakın zamanda en az 90 bin dolar seviyesine çıkacağı ve daha sonra fiyatın 700 bin dolara kadar yükselebileceğini iddia etti.

Ancak Bitcoin'İn geleceği ile ilgili karamsar senaryolar da bulunuyor. Harvard Üniversitesi'nden Profesör Kenneth Rogoff, Bitcoin'in değerinin gelecek 10 yılda100 dolar seviyesine düşmesi olasılığının, 100 bin dolar seviyesinden işlem görmesi olasılığından daha büyük olduğunu söylemişti.

3 ocak 2009'da sessiz sedasız kullanıma giren Bitcoin özellikle 2017'deki çıkışı ile pek çok kişinin merceğinde. Bitcoin'e yatırım yapmayı düşünenlerdenseniz bilmeniz gerekenleri sizler için derledik.

Siz de Türkiye'nin dijital para borsası Dpara.com'dan ilk kripto paranızı satın alarak kripto dünyasında yerinizi alabilirsiniz.
Dpara hakkında: Dpara Teknoloji A.Ş. bünyesinde kurulan Dpara üstün güvenlik önlemleri ve kullanıcı dostu tasarımı ile öne çıkıyor.
Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve Ripple alış-verişinin yapılabildiği Dpara, açılışa özel kampanyasıyla yüklediğiniz TL bakiyelerinizin ve transfer ettiğiniz tüm kripto paraların %20’sini size hediye ediyor.

dpara_banner

En Çok Aranan Haberler