Akbank depremden etkilenenlerin ödemelerini 3 ay erteledi

Akbank, İzmir depreminden olumsuz etkilenen müşterileri için kredi taksit ve kredi kartı ödemelerini 3 aya kadar faizsiz erteleyeceğini açıkladı.

Akbank depremden etkilenenlerin ödemelerini 3 ay erteledi

Akbank'tan yapılan açıklamada, "Akbank, İzmir depreminin ardından zor günler geçiren ve depremden olumsuz etkilenenbireysel müşterilerinin talep etmeleri halinde, kullanmış oldukları tüketici kredilerinin taksitlerini ve ekstresi gelen kredi kartı ödemelerini, 1 aydan 3 aya kadar faizsiz erteliyor" denildi ve eklendi:

"Ayrıca Akbank, yine depremden etkilenen serbest meslek sahibi esnaf müşterilerinin de talep etmeleri durumunda, kredi geri ödemeleri veya taksitlerini 1 aydan 3 aya kadar faizsiz olarak erteleyecek."

Yapılan açıklamaya göre; Akbanklılar bireysel başvurularını Akbank şubelerinden veya 444 25 25 Akbank Müşteri İletişim Merkezi'nden, serbest meslek sahibi esnaf Akbanklılar ise başvurularını şubelerinden yapabilecekler.

KAYNAK:DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
sanki babasın hayrına erteliyor faizi bindiriyor
bütün Türkiye'nin borçları ertelensin, deprem bölgesinin borçları silinsin. durum hiçbir yerde iyi değil.memleketin batışını böyle izleyecek miyiz. yazıklar olsun
Akbank sagolsun erteledide , 3 ayın sonunda 3 ayın toplamını istemişti çok mantıklı gelmedi bana 3 ay sonra adamın eline sanki toplu para geçiyormuş gibi. insan öteler borcu...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler