Bakan Albayrak'tan staj seferberliği açıklaması

HAZİNE ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı koordinasyonunda, Kovid-19 nedeniyle staj yeri bulmakta zorlanan üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanan 'Staj Seferberliği' programının tam gençlere göre olduğunu belirtti.

Bakan Albayrak'tan staj seferberliği açıklaması

Bakan Albayrak, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından 'Staj Seferberliği' programına ilişkin paylaşılan videoyu tekrar paylaşarak, "Kamu ve gönüllü özel sektör kurum, kuruluşlarımızın iş birliği ile Staj Seferberliği programımız tam gençlerimize göre" dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
bizi bölemeyecekler bizi yıldıramayacaklar zaten damat doları düşüremiyor başarısız zaten siz dolar önünde de diz çökeceksiniz. sıkıntı yok diyorlar :( alay ediyorlar bizle. işsizlik hat safhade pazar a çıksan elin boş dönüyorsun ama olsun damadımız ne bilir pazardan eli boş dönmeyi o nebilir ay sonu 2000 tl ile geçinmeyi o ne anlar acaba ailemi daha rahat ettirmek için fazladan çalışıp uykusuz yorgun işe gitmeyi ancak ekonomimiz süper biz büyüyoruz halk ecevit döneminden daha beter halde...
önce staj kurallarını adam gibi belirleyin. teknik atölyelerde stajere desek ki hiç bir şeye dokunmayacaksın ellemeyeceksin, hatta bağlayarak bekleteceksin.. ama bir şekilde sözümüzü dinlemediği için bir yerini sakatlasa bizi yakıyor devlet. ne yaparsan yap bu stajere bir şey olmayacak diyor. tazminat ödettiriyor... ben aptal mıyım bir daha stajer alayım hee?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler