Bakan Albayrak, TVF'nin Turkcell hissedarı olmasını değerlendirdi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Türkiye Varlık Fonu (TVF) ve Turkcell ortaklığının küresel ticarette ve iş dünyasında tarihi bir performans ortaya koyacağını bildirdi.

Bakan Albayrak, TVF'nin Turkcell hissedarı olmasını değerlendirdi

Bakan Albayrak, Twitter hesabından, TVF'nin, Turkcell'in yüzde 26,2 oranında hissedarı olmasına ilişkin değerlendirmede bulundu.

Albayrak, "TVF'nin, Turkcell'in değerine değer katıp daha da büyüteceğinden eminim. TVF ve Turkcell ortaklığı küresel ticarette ve iş dünyasında tarihi bir performans ortaya koyacak. Hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Uyu vatandaş uyu, işte yabancı öyle havadan tek bürokrata, tek siyasetçiye 4-5 maaş bağlayan şirkete yatırım yapmıyor. AKP li Ordu Belediye Başkanı Güler'in; emekli vekil maaşı 14 bin lira, Belediye Başkanlığı maaşı 15 bin lira, Orbel Yönetim Kurulu üyeliği 10 bin lira, Turkcell Yönetim Kurulu üyeliği 20 bin Euro+200 bin lira harcırah, Superonline 10 bin Euro, Çin Bankası Yönetim Kurulu (ICBC) üyeliği 20 bin lira. Araba, uçak ve harcırahlar hariç. 250 bin lira üzeri aylık maaşı olduğu iddiası var. Bir gazetenin maaşları sorması üzerine ‘Bu görevlerde ülkeme katkı için bulunuyorum' demişti.”
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler