Bakan Elvan'dan iş dünyasına mesaj: Adımlarımızı hızla atacağız

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile bir araya gelmesine ilişkin, "Önümüzdeki günlerde iş dünyasının görüşlerini de alıp, adımlarımızı hızla atacağız." ifadesini kullandı.

Bakan Elvan'dan iş dünyasına mesaj: Adımlarımızı hızla atacağız

Elvan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Adalet Bakanı Gül ile bir araya geldiklerini aktardı.

Görüşmenin içeriğine ilişkin de bilgi veren Elvan, "İş dünyası ve STK’ler ile yapacağımız toplantılar öncesi bir değerlendirme yaptık. Önümüzdeki günlerde iş dünyasının görüşlerini de alıp, adımlarımızı hızla atacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Bakan Elvan, bakanlığının bütçesinin TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaki görüşmeleri sırasında, "Önümüzdeki günlerde Adalet Bakanımızla birlikte sivil toplum kuruluşlarımızla, iş dünyamızla, TOBB'la, TÜSİAD'la, MÜSİAD'la, DEİK'le, TİM'le ve benzeri tüm kuruluşlarla bir araya geleceğiz. Dinleyeceğiz. Ne tür sorunlar yaşıyorlar, uygulamada ne tür sorunlarla karşı karşıya kalıyorlar, bunları teker teker konuşacağız, tartışacağız. Ortak bir akılla yapılması gereken düzenlemeleri yapacağız." açıklamasında bulunmuştu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
Reisin ve damadının bıraktığı enkazı hızlı bir kaç adımla toplayacağınızı mı sanıyorsunuz. Sizede yazık tabi..Albayrakçılar ne oldu neredesiniz bir görelim sizi. Allah yardım etsin bizlere vAllah..
Allah devlet buyuklerimizi başımızın üstünden eksik etmesin ömür boyu başımizdan inmeyin inşallah.
Bunlar konustukca EURO DOLAR tekrar yukselise gecti
enson ekonomi uçuyordu ne oldu biranda bu ekonomiye herkes memnundu bir gündemi oldu
ha ha ha. gülmekten baska bi yorumum yok 19 yildir ne yapiyordunuz.
@selamkar Efendi Gören gözler için 19 yılda neler yapıldığı saymakla bitmez, lakin göremeyen (körler) içinse gülmekten başka yapacak bişey yok, siz bol bol gülün durun
tiyatro oynuyordular.
ne adımı atacaksanız merakla bekliyoruz..Atabileceğiniz başka bir adım varsa tabi..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler