FİNANS

Benzin ve motorinde ÖTV düzenlemesi

Bu gece yarısından sonra motorine 15, benzine ise 22 kuruş zam geldi. Ancak EŞEL MOBİL Sistemi'nden dolayı bu zam pompa fiyatlarına yansıtılmayacak. LPG'ye ise litre fiyatına 10 kuruş yansıyacak şekilde zam geldi.

Benzin ve motorinde ÖTV düzenlemesi

Bu gece yarısından sonra motorine 15, benzine ise 22 kuruş zam geldi. Ancak EŞEL MOBİL Sistemi'nden dolayı bu zam pompa fiyatlarına yansıtılmayacak.

BENZİN VE MOTORİNE ÖTV DÜZENLEMESİ

EPGİS'den yapılan açıklamada "Akaryakıt Ürünlerinde ÖTV Düzenlemesi 26/03/2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Motorinde 15 Benzinde 22 KRŞ/LT Fiyat artışı gerçekleşmiş olup, artış mevcut uygulama olan EŞEL MOBİL Sistemi gereği ÖTV’den karşılandığından pompa fiyatlarına yansımayacaktır." denildi.

LPG'YE 10 KURUŞ ZAM

EPGİS'den yapılan açıklamada, LPG Otogaz’ın litresine 10 kuruş zam geldiği ve fiyatların 26/03/2021 tarihinden itibaren geçerli olduğu belirtildi. Açıklamada, 'Pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.' denildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
milletin aklıyla oynamayın.hani indirimler gelecekti.batırdınız gemiyi,gözünüz aydın haramiler...
Pomapaya yansıyomu yansımıyomu onu bilmem,bildiğim tek şey CEBE her türlü yansıyo..
motorinde 1700 tl olan ötv şu anda doların artışı ve petrolün fükselişi ile 550 krş indi ötv bitti bitecek ötv bitince ciddi zamlar peş peşe gelir
Geri Dön