Benzine 12 kuruş zam geldi

Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından geçerli olmak üzere 12 kuruş zam yapıldı.

Benzine 12 kuruş zam geldi

AA muhabirinin Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS) aldığı bilgiye göre, Ankara ve İzmir'de ortalama 6,45 liradan satılan benzinin litre fiyatı 6,57 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul'da 6,39 liradan 6,51 liraya yükselecek.

AKARYAKIT FİYATLARININ HESAPLANMASI

Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor.

Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

KAYNAK:AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 72 yorum
imamoğlu rica ediyorum yapma bu zamları :)
@bulent_akkoc LANNN ESKİ FİYATINA CIKTI AYIP BE AYIP 41 DOLAR BE PETROL YAZIK GÜNAH.
İmamoğlu ne alak la, adamın yanlışını örtmek için, AKP nin yanlışlarına nı sarıldınız, yanlış kimden gelirse gelsin yanlış yanlıştır, eksik eksiktir, kusur kusurdur.
@bulent_akkoc e tamam işte eskiden de fazla olacak şimdi bekle ve görrrrr
Libya devlet başkanı Türkiye'nin her türlü petrol ihtiyacını karşılamaya hazırız diyordu.. Noldu acaba biz indirim gelecek diye bekler iken gün aşırı zam haberi gelmeye başladı... Millete azıcık nefes aldırın Allah rızası için...
nasıl eğleniyormuyuz gençler
padişahım çok yaşasın işi gücü rast gelsin ;))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler