Çin Patent Kurumu'ndan Türkiye'nin Otomobili'ne tasarım tescili

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) otomobillerinin SUV ve Sedan tasarımları, Çin Patent Kurumu tarafından TOGG adına tescillendi.

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun resmi Twitter sayfasında yer alan paylaşımda, "SUV ve Sedan tasarımlarımız, Avrupa Birliği'nden sonra şimdi de Çin Patent Kurumu tarafından TOGG adına tescillendi. Sırada yeni kıtalar var. #YeniLigeYolculuk kıtalar arası devam ediyor." ifadelerine yer verildi.

TOGG'un otomobillerinin iç ve dış tasarımları, nisan ayında Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Hakları Ofisi tarafından tescil edilmişti.

KAYNAK:AA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 67 yorum
adamlar yapacak kararlılar helal yapamıcak diyenler nerdeee
@cevikci40 madem yaptılar fiyatı neden söyleyemiyorlar. saz çalarken ilk koyun gelir yata yatayı çaldırıyorlar:) şüphesiz ki anlayan için büyük ibret var.
enson. 2019 yerli arabamizla yollarda olacakdik yerli ve milli uçağımız da uçacaktık peki nerede bunlar yıl oldu 2020 kardeşim çok beklersiniz ister inanın ister inanmayın
%100 yerli dimi ????????????????
@cevikci40 araba üç sene sonra çıkacak sen üç sene sonra alacağın maaşı bu gündenm belirliyorsun
allah akıl fikir versin sen bu arabanın yanından geçemezsin. üst tabakaya hitab ediyor ve daha fabrika yok ortada anlamanı beklemiyorum ama çook beklersin daha..
@cevikci40 gerçekten helal olsun fabrikasız hemde italyada yaptı(rdı) lar
Once Bi yapında sonra konuşun daha fabrika yokyerli uretım planı yok yerli uretım için alt yapı yok hammadde yok lastık tampon uretebilen petlas petkimi abd satıp italyada uretılmiş bir prototip ile neyın tescılı yaponuz ya gulecem komik degil yazık
adamlar derken Çinliler için diyorsun değil mi...Çinliler yapar doğrudur.
Durma hemen ayırt, nasılsa sudan ucuz .. Neredeyse bedava
@cevikci40 çünkü tl nin değeri yokki
Çin bizi gıskanıo
Çini bilmem de bazı içimizdekiler Türkiye Cumhuriyeti her ne icraat yapsa, yurt dışında istediğini alsa burada kuduruyorlar
yalan.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler