FİNANS

Cuma günü bankalar açık mı? 30 Nisan Cuma bankalar açık mı?

Türkiye, 29 Nisan Perşembe günü saat 19:00’dan itibaren tam kapanma dönemine giriyor. 17 Mayıs Pazartesi saat 05:00’e kadar sürecek olan tam kapanma döneminde bankalar da belli saatlerde açık olacak.

Cuma günü bankalar açık mı? 30 Nisan Cuma bankalar açık mı?

Para çekme, yatırma, transfer işlemlerinin yapıldığı bankalar, 29 Nisan 17 Mayıs arası bankalarla ilgili durum belli oldu. İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı genelgede bankaların kapalı olacak vurgulanmıştı…

CUMA GÜNÜ BANKALAR AÇIK MI?

29 Nisan-17 Mayıs tarihinde uygulanan tam kapanma döneminde bankaların akıbeti belli oldu.

Tam kapanma sürecinde bankaların akıbeti, İçişleri Bakanlığı genelgesi ile paylaşıldı.

Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Muaf Yerler ve Kişiler Listesi'nde bankalar da bulunuyor. İçişleri Bakanlığı genelgesine göre; bankalar başta olmak üzere yurt çapında yaygın hizmet ağı olan kurum, kuruluş ve işletmelerin bilgi işlem merkezleri ile çalışanları (asgari sayıda olmak kaydıyla)'' yasakta muaf olacaklar ve kapanma süresince çalışabilecekler.

Bankalar 10.00-16.00 saatlerinde sayıları yönetim tarafından belirlenecek şekilde sınırlı sayıda şube ve personel ile hizmet verecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
internet üzerinden interaktif bankacılık üzerinden yapılan işlemler EFT gibi ücretsiz olması gerekiyor geçen seneki kapanmada olmuştu ücretsizdi.
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler