FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

GSB PERSONEL ALIMI SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 2023: 2. etap sözleşmeli GSB personel alımı sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

GSB personel alımı sonuçlarının ne zaman açıklanacağı konusu oldu. 3 bin 295 büro personeli, 3 bin 259 destek personeli ve 400 psikolog alımı için sonuçlar geçtiğimiz günlerde erişime açılmıştı. Koruma ve güvenlik görevlisi ile bakım onarım destek personeline ilişkin yapılacak açıklama ise heyecanla bekleniyor. 2. etap GSB personel alımı sonuçları isim listesi internette araştırılıyor. Peki, 2. etap sözleşmeli GSB personel alımı sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

GSB PERSONEL ALIMI SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 2023: 2. etap sözleşmeli GSB personel alımı sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

GSB personel alımı sonuçları arama motorlarında en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı'na alınacak 11 bin 455 sözleşmeli personel alımı için ilk etap tamamlandı. Koruma ve güvenlik görevlisi ile bakım onarım destek personeli pozisyonları için açıklama yapılması bekleniyor. 2. etap GSB personel alımı başvuru sonuçları merak konusu oldu. İşte, GSB personel alımı sonuç sorgulama ekranı...

2. ETAP GSB PERSONEL ALIMI SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

GSB personel alımına yönelik güvenlik görevlisi ve bakım onarım destek personeli sonuçları henüz açıklanmadı.

Konuya ilişkin açıklama yapıldığında haberimiz eş zamanlı olarak güncellenecektir...

GSB PERSONEL ALIMI SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

GSB işçi alımı sonuçları 'İşe Alım Kariyer Kapısı' internet sitesi üzerinden öğrenilebiliyor.

GSB İŞÇİ ALIMI KURA SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI


Keşfet


En Çok Aranan Haberler