Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak'tan 'müjde' paylaşımları

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklayacağı müjde öncesi sosyal medya hesabından dikkat çekici bir paylaşımda bulundu. Albayrak daha sonra da Bakan Dönmez ile birlikte olduğu fotoğrafını paylaştı.

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak'tan 'müjde' paylaşımları

Bakan Albayrak, sosyal medya hesabı Twitter'dan '#MüjdelerOlsun' etiketi ile paylaşım yaptı.

Bakan Albayrak, "Surda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes, ey kahpe rüzgar artık ne yandan esersen es" ifadelerini kullandı.

Bakan Albayrak, mesajından bir süre sonra yaptığı yeni paylaşımda ise Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile birlikte fotoğrafını koyarak, "Haydi Bismillah" açıklamasını yaptı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 91 yorum
30 agustos zafer bayrami yaklasiyor kisitlama gelecekmis tabi yine her zaman oldugu gibi sokaga cikma yasagi ilan edersiniz atatürkü cekemiyorsunuz
Ne alakası var simdi bununla Allah aşkına...
sen ne iciyon vatandaş bizede önerirmisin...
sizde kafa olduğu sürece bir adım ileriye gitmezsiniz o dediğin abdullah gül zamanıydı simdi sizin adayınız...
devlet koruyor artan virüsten daha neyin kafasını yasiyorsun
halkin cebine para girecekmi onu soyleyin siz
Türkiye'nin Günlük Petrol Tüketimi 650Bin Varil. Musul'un Günlük Petrol Üretimi 2Milyon500Bin Varil. illede birilerine hesap soracaksan; Denizin binlerce metre dibinden Petrol Doğalgaz Çıkartmaya Mecbur olan Bu Hükümete Değil; Musul ve Kerkük'ü, Üzerinde yaşamakta olan Millet ile birlikte 500bin sterline İngilize SATAna Soracaksın!
@yasin_tuncer_1982 halkin cebinden ancak para cikar dogal gaz cikmiş munu rezervesi 7 10 yil surer ozamana kadar milletin cebinde para kalmayacak zaten onuda biz kulan miyacaguz diş ulkere satacak bize verse ucuza gelir yirdisi belki onu kirtarir
nerde be kardesi. ne zaman girmiste simdi girsin
Bağanım biz şimdi gara gara düşünüyoruz etipufmu yesek cokomel mi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler