FİNANS

Hazine ve Maliye Bakanlığı'na getirilen Lütfi Elvan'dan ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Kararı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine getirilen Lütfi Elvan, ilk açıklamasında, "Benim için sürpriz oldu" dedi. Bakan Elvan, Twitter'dan yaptığı açıklamada da "Cumhurbaşkanı'mızın tensipleriyle görevime başladım. Bu görevi tevdi eden Cumhurbaşkanı'mıza şükranlarımı sunuyorum'' ifadelerine yer verdi.

Hazine ve Maliye Bakanlığı'na getirilen Lütfi Elvan'dan ilk açıklama

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine atanan, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Meclis'teki makam odasında personel ile vedalaştı.

'SÜRPRİZ OLDU'

Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bakan Elvan, kararın kendisi için sürpriz olduğunu söyledi. Lütfi Elvan, "Önceden bilginiz var mıydı?" sorusuna "Hayır" yanıtını verdi.

Lütfi Elvan, bakanlığa atanmadan önce başkanı olduğu Meclis Plan Bütçe Komisyonu'na da son kez katılarak veda konuşması yaptı.

TWITTER'DAN MESAJ


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 79 yorum
Hayat süprizlerle doludur, bakalım senin gidişin nasıl olacak...
sen kendi gidişini düşün
erdoğan ne diyor bekleyin süprizler olacak en yakın zamanda gazcıyı ekonomi bakanı yapar gıda bakanını maliye başkanı yapar maliye başkanını spor bakanı yapar :) size bakıyorum gülüyorum yemin ederim çok komiksiniz
o gitsin, sen gel o zaman
oda altını dolduracak :) sonra mehdi eker gelecek :)
Hadi bakalım maden mühendisi paşa, artık bulunan gazlarla ekonomiyi uçurursun.
İTÜ maden mühendisi fakat doktorasını ekonomi alanında ABD,nin yeni başkanı ile ayni üniversite de doktora yapmış.İnsallah iyi olur diyelim.Bu arada akp destekçisi değilim sadece ön yargılı olmamak adına size cevap verdim
vallahi bakanım bu ülke sürprizlerle dolu saygılar
Geri Dön