Köprü ve otoyollara dinamik fiyat sistemi geliyor

2020 Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı’nda yer alan bilgilere göre köprü ve otoyollarda dinamik fiyat sistemi için çalışma başlatılacak. Çalışma ile köprü ve otoyollarda yoğunluğun az olduğu dönemde fiyatların da düşürülmesi hedefleniyor.

 Köprü ve otoyollara dinamik fiyat sistemi geliyor

2020 yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı'nda köprü ve otoyol fiyatlarına ilişkin düzenlemeler dikkat çekti. Buna göre köprü ve otoyollardan daha az sürücünün geçtiği dönemlerde kullanılacak özel yazılım sayesinde vatandaşın daha ucuza geçmesi için çalışma yapılacak.

Yani örneğin bayramlarda yoğun olan Osmangazi Köprüsü'nün fiyatı söz konusu dönemlerde mevcut seviyesinde kalacak. Fakat bayramdan sonra köprüde yoğunluk azalınca köprünün geçiş ücreti de ucuzlayacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
Yani A'dan Z'ye herşeye zammı veya fiyat düzenlemesini bizzat AKP ve lideri yapıyor değilmi. Sahi şu elektrik,d.gaz,temel maddelerde % de yüzleri geçen zamlar karşısında öyle 3+3 değilde hakkaniyet,adalet ve gerçeklere uygun % 40 -80 arasında ücretlerde iyileştirme yapsanız. PARDOOOOON PARDOOOOON bu şekilde zam yaparsanız millet ihya amma siz perişan olursunuz o nedenle boş verin sözümü.
GAVUR DEDIKLERİ TALEP OLDUKÇA FIYAT DÜŞÜŔÜR ! BIZİM MÜSLÜMANLARSA RESMEN HALKINI KAZIKLAR !!!! HARAM ZEHIR ZIKKIM OLSUN !!!!
@ilhansafa Bayramlarda becerecekler milleti. Amaç bu.
hep tombala oyunları oynanıyor hayatımız kumar oldu
gece ucuz gündüz pahalı olsun, acele işi olmayan gece yola çıkar, trafik sorunu bir nebze olsun hafifler.
Kardeş insanlar da mantık farklı adam kör de olsa ucuz diye gece çıkar :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler