FİNANS

PTT'den "başvuran herkese kredi verildiği" haberlerine ilişkin açıklama!

PTT AŞ, "PTT'nin başvuran herkese kredi verdiği" ve "PTT gişelerinden para dağıtıldığı" yönündeki haberlere itibar edilmemesi uyarısında bulundu.

PTT'den "başvuran herkese kredi verildiği" haberlerine ilişkin açıklama!

Kurumun Twitter hesabından yapılan paylaşımda, son günlerde çeşitli internet sitelerinde ve basın yayın kuruluşlarında çıkan "PTT'nin başvuran herkese kredi verdiği, PTT gişelerinden para dağıtıldığı" haberlerinin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

AMAÇ REKLAM GELİRİ ELDE ETMEK

Vatandaşları yanıltarak internet sitelerine giriş sayılarını artırmaya ve bu sayede reklam geliri elde etmeye yönelik bu tür haberlere itibar edilmemesi uyarısında bulunulan paylaşımda, "Hizmetlerimize ilişkin bilgilendirmeler, resmi internet sitemiz ve resmi sosyal medya hesaplarımızdan yapılmakta olup, kredi hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgilere www.ptt.gov.tr internet adresimizden ulaşabilirsiniz." ifadesine yer verildi.

Kaynak: AA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
inanabilirler.bu ülkede bir gece yarısı halkbankta dolar verildi.kimileri parasını ikiye üçe katladı.ertesi gün dğzeltme yapıldı dendi.kimseye verilmedi dendi.hani varmı bakabilen.gösterildimi kanıtlandımı.vatandaşta hurraa dolar bozdurmuştu.neler oluyor bu ülkede bakan kendi kurumuna dezenfektan satıyor.lanet bir ülke olduk ptt para dağıtıyordurda vatandaşa değildir.
suriyenin doğusunda ABD nin, ırakın kuzeyinde kurduğu devlete ilave devlet bitti. şimdi Türkiye'de sıra. İktidarda zemini hazırladı hazırlıyor. ammaa, biz Türk üz. bizi kimse alt edemez. ne içerideki, işbirlikçi hainler, ne dışarıdaki düşmanlar.
Geri Dön