PTT ucuz ayçiçek yağı mı satacak? Açıklama geldi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, PTT'nin ucuz ayçiçek yağı satacağı iddialarıyla ilgili açıklamada bulundu.

PTT ucuz ayçiçek yağı mı satacak? Açıklama geldi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, PTT'nin Ahlatlıbel Sosyal Tesisleri'nde gazetecilerle kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

PTT'nin ucuz ayçiçek yağı satacağı iddialarıyla ilgili konuşan Karaismailoğlu, şunları ifade etti:

PTT'YE YENİ PROJE

PTT'nin uygun fiyatlı gıda satma haberlerine ilişkin ise Karaismailoğlu, PTT'nin ucuz gıda satmak gibi bir görevi bulunmadığının altını çizdi.

Karaismailoğlu, PTT AVM'nin ise diğer online alışveriş siteleri gibi çalıştığını belirterek, üreticilerin burada kendi sayfalarını açıp oradan satış da yapabildiğine dikkati çekti.

Karaismailoğlu, "PTT'yi özellikle kargo alanında önümüzdeki günlerde uluslararası prestijli bir marka haline getirmek için çalışmalarımız var. Amazon gibi olabilir. PTT kendi içerisinde bir reform süreci geçiriyor. Bitince önümüzdeki günlerde açıklama yaparız." ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
Dürüst esnafmı memlekette herşeyin hilesine fırsatçılığına kaçıyorlar sonrada birşey olduğu zaman hükümet şöyle hükümet böyle önce toplum olarak biz dürüs davranmalıyız
ptt de yağ satmak??? şaka gibi.
Ptt'nin ucuz gıda satmak gibi bir görevi yok demiş. Peki gıda veya ıvır zıvır satma görevi var mı ??
İşini ahlakıyla yapan esnafı tamamen bitir . Bunu görememek ayrı bir yetenek çok yazık.
Hep algı yaratmak, hep gündem yaratıp günü geçiştirmek.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler