FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

SON DAKİKA: Bedelli askerlik ücreti belli oldu! Milli Savunma Bakanlığı açıkladı

Son dakika haberi... Milli Savunma Bakanlığı (MSB), 2024 yılının ikinci yarısı için bedelli askerlik tutarının 217 bin 871 TL olduğunu duyurdu. Bakanlık ayrıca bedelli askerlik başvurularının da 8 Temmuz itibarıyla başladığını hatırlattı.

SON DAKİKA: Bedelli askerlik ücreti belli oldu! Milli Savunma Bakanlığı açıkladı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) bedelli askerlik ücretlerine ilişkin olarak son dakika haberi geldi. Bedelli askerlik ücreti değişti. 2024 yılının ikinci yarısı için bedelli askerlik tutarının 217 bin 871 TL olduğunu duyurdu. Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Hazine ve Maliye Bakanlığınca “Mali ve Sosyal Haklar” genelgesi yayımlanmış ve buna göre bedelli askerlik tutarı 2024 yılının ikinci altı ayı için 217.871,04 (iki yüz on yedi bin sekiz yüz yetmiş bir lira dört kuruş) olmuştur. 08 Temmuz 2024 tarihinden itibaren bedelli askerlik müracaat işlemleri başlamıştır." denildi.

Artık bu yazıyı dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Sonuç olarak Türk Silahlı Kuvvetlerimiz; ülkemizin savunma ve güvenliği için kendisine tevdi edilen tüm görevleri bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da büyük bir azim ve karalılıkla yerine getirmeye devam edecektir."

Mynet’te En Çok Takip Edilen Hisseler
Hisse

En Çok Aranan Haberler