FİNANS

THY'den tam kapanma bilgilendirmesi

Türk Hava Yolları'ndan (THY) yapılan açıklamada "İlgili tarihlerde yurt içi bilet değişiklik talepleriniz ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir" denildi.

THY'den tam kapanma bilgilendirmesi

THY, "İlgili tarihlerde yurt içi bilet değişiklik talepleriniz ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir" açıklamasında bulundu.

THY'den yapılan açıklamada "29 Nisan-17 Mayıs tarihleri arasında uygulanacak tam kapanma sürecinde yurt içi uçak bileti olan yolcularımızın seyahatlerine ilişkin uygulama detayları belli olduğunda bilgilendirmeler yapılacaktır. Çağrı merkezimiz, yetkili mercilerin yayınlayacağı genelgenin ardından sizlere yönlendirmede bulunabilecektir" denildi.

Ez7CgcUXEAI15wp


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
bir de ücret alsaydınız
Yurt dışına çıkış serbest mi ?
THY Diyoruz değilmi.Devletler vatandaşlarıına karşılıksız para verir,elektirk,su,gaz gibi ihtiyaçlarını 6 ayiir yıl ücretisiz karşılarken salgında bizde ise elle tutulur devletin desteği çok az.. İdareciler kamu kaynaklarını yandaşa aktaracağına vatandaşa bu salgında aktarmalıdır. TAM KAPANMA olması gereken amma İKTİDAR VE ORTAĞI KOYDUKLARI KURALLARA UYMADILAR. İnşaallah bu salgın için gereken tedbire hepimiz aynı ciddiyetle katılır ve gelecekte eski normale döneriz.
Geri Dön