TMSF: Enflasyonla Topyekun Mücadele’ye katılacağız

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, "TMSF kayyumunda yönetilen perakende şirketleriyle, güçlü ve etkin şekilde Enflasyonla Topyekun Mücadele’ye katılacağız" dedi

TMSF: Enflasyonla Topyekun Mücadele’ye katılacağız

TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, "TMSF kayyumunda yönetilen perakende şirketleriyle, güçlü ve etkin şekilde Enflasyonla Topyekun Mücadele’ye katılacağız" dedi. Gülal açıklamasında, "Boydak Holding'in cirosu 7,3 milyar TL'ye yükseldi. Holding'in satışı ile ilgili projeksiyonumuz yok" bilgisini de verdi.

Gülal daha önce yaptığı açıklamada fon yönetimi altında bin 222 şirketin olduğunu söylemişti. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın öncülüğünde dün Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısı ardından iş dünyası genelinde enflasyonla mücadeleye destek üstüne destek mesajları gelmeye devam ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Makyajlama ile enflasyonu düşük çıkarıp ücretlere yapılacak zammı engellemeye katkı sağlayacaklar. Bu kadar zahmete ne gerek var. Veririsiniz eri TÜİKe sipariş ettiğiniz canınızın çektiği ENFLASYON ORANINI açıklatırsınız olur biter. Sıkmayın canınızı ŞAK DİYE EMİR VERECEK REİSİNİZ ŞUK DİYE UYGULAYACAK BÜROKRATLAR VE BÜTÜN BUNLARI GÖRMEYİP DUYMAYIP HATTA KILIF ÜRETMEYE ÇALIŞAN MEDYA VE SÖZDE AKADEMİSYENLER VAR sırtınız yere gelmez.
nasıl yapacaksınız gariban fakir fukaranın birikimlerini zenginlerin hizmetine mi sunacaksınız
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler