FİNANS

TOKİ 115 konutu satışa çıkardı!

Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre TOKİ 115 adet konutu satışa çıkardı. Yapılan açıklamada Elazığ Karşıyaka Mahallesi'nde yer alan konutların satışı başladı.

TOKİ 115 konutu satışa çıkardı!

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Elazığ Karşıyaka Mahallesi'nde yer alan 115 konut satışa çıkarıldı. Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruda, 115 konutun satışına bugün başladığı bildirildi.

TOKİ BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR?

TOKİ'den ev sahibi olmak ve konut satın almak isteyen vatandaşların https://www.toki.gov.tr/ internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlara ulaşarak, ilanın başvuru şartlarını inceledikten sonra belirlenen peşinatı Halkbank ya da Ziraat Bankası'na yatırması gerekecek. TOKİ'nin belirlediği tarihlerde başvuru formu ve peşinat olarak yatırılan tutarın dekontu ile başvurması yeterli olacak.

TOKİ 115 KONUT BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

TOKİ KONUT BAŞVURU LİNKİ

TOKİ İLLERE GÖRE PROJELER LİNKİ


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Köylerde, kırsalarda mağaralar çok bir tanesini onarla süper bir daire olur, ne elektriğe ne elektkomdan,ofaştan, hofaşatan, ne kompaştan sana faktura gelir. hem mağara kışın sıcak yazın serin olur yane klimaya gerek yok. istersen soba kurarsın. burda iki üç sorun çıkabilir birincisi kapıkomşu el alem ne der, ikincisi çoluk çocuk ve cadıları ikna edebilecekmisin üçüncüsü devlet anna baba ne der? bana ne kim ne dese desin aaaa Toki ne der, kaçak yapı diye şikayette bulunursa hiç şaşmayın, adın deliye çıkar onada katlanırsın artık
Depremzede bahane Filim firildak sahane
Geri Dön