FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

ÖTV indiriminin ardından Renault'tan aşı kampanyası: 2 doz koronavirüs aşısı olana bin lira indirim!

Koronavirüs salgını devam ederken bazı şirketler aşı kampanyası yapmaya başladı. Renault'tan yapılan açıklamada, en az 2 doz yeni tip koronavirüs aşısı olan kişilere özel +1 yıl garanti tutarı kadar indirim verilecek. ÖTV indiriminin ardından, sıfır otomobil almak isteyen vatandaşlara ek olarak 1.000 TL indirim daha verilmiş olacak.

ÖTV indiriminin ardından Renault'tan aşı kampanyası: 2 doz koronavirüs aşısı olana bin lira indirim!

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Renault, Kovid-19 salgınına karşı aşı seferberliğine yeni kampanyasıyla katkı sağlıyor.

RENAULT BİN LİRA İNDİRİM VERECEK

Kampanya kapsamında Megane Sedan Joy 1.3 Tce EDC 140 bg hariç tüm binek modellerinde geçerli olan kampanya kapsamında, en az 2 doz Kovid-19 aşısı olan müşterilere özel, +1 yıl garanti (Maxxi Warranty) ürününün satın alınması durumunda araç fiyatında 1.000 TL indirim sunuluyor.

Salgın döneminde aşılanma sürecini desteklemeyi hedefleyen özel kampanya, eylül sonuna kadar Renault yetkili satıcılarında tüketicileri bekliyor.

Renault Finans'tan kredi kullanılması durumunda perakende satın alımda geçerli olan ilgili kampanyalı faiz oranları, Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve Maxxi Warranty ile birlikte geçerli oluyor. Ruhsat sahibinin, aşıyı olanın kendisi olması gerekiyor. İlgili hak, aynı soyadına sahip olunsa dahi bir başkasına devredilemiyor.

Kaynak: AA


Anlık Borsa


En Çok Aranan Haberler