FİNANS

Turizm personeline müjde! Bakan açıkladı: Turizm personelinin tamamı aşılanacak

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy "Geçen seneye kıyaslandığında hem önlemler daha fazla artırıldı hem de turizm personelinin tamamı aşılanmış olarak hizmet verecek. Geçen seneye kıyaslandığında, Türkiye'nin turizm hizmetleri çok daha konforlu ve sağlıklı şekilde sunulacak" dedi.

Turizm personeline müjde! Bakan açıkladı: Turizm personelinin tamamı aşılanacak

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy "(Güvenli Turizm Sertifikası) Şu an itibarıyla 10 binin üzerinde işletme sertifikasyon programına dahil oldu" açıklamasında bulundu.

Bakan Ersoy "Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı ile misafirlerimizi risklerden en uzak şekilde ağırlayacak bir sistem kurduk. 2020'den edindiğimiz tecrübelerle ve geliştirdiğimiz kitlesel aşılama kampanyamız sayesinde Ukraynalı dostlarımızı burada güvenli bir ortamda misafir edeceğiz" dedi.

AA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Asla ve de asla tatile otele gitmem aşı yapılsa bile yinede taşıyıcı olup hastalık yayılabiliyor ayrıca gelen kişilerin hastalık taşımadığını nasıl ölçeceğiz bu sene tanıdığım herkesi tatilden vazgeçirdim yıllardır zaten yerli turistleri kazıklayıp yabancıları el üstünde tutup ucuz tatil fırsatı veren oteller değilmidir
Geri Dön