BDDK ve SPK'dan önemli açıklamalar

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), "Onlarca kişi hakkında suç duyurusunda bulunduğumuz iddiaları gerçeği yansıtmıyor" açıklamasında bulundu. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)'ndan yapılan açıklamada ise, ''Piyasalarda tedirginliğe ve yatırımcıların zarara uğramasına çalışıldığı tespit edilmiştir.'' denildi.

BDDK ve SPK'dan önemli açıklamalar

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, "Onlarca kişi hakkında suç duyurusunda bulunduğumuz iddiaları gerçeği yansıtmıyor. Ekonomimizin itibarını kırabilecek yayınlar hakkında yasal yollara başvurulacağı tabiidir"açıklamasında bulundu.

SPK'dan yapılan açıklamada ise "Piyasalarda tedirginliğe ve yatırımcıların zarara uğramasına çalışıldığı tespit edilmiştir. Kanunun ilgili maddeleri çerçevesinde suç duyurusunda bulunulmuştur" denildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Mesai bittikten Borsa ve Bankalar kapandıktan sonra mi konuşuyorsunuz? Yatırımcılar kaçan kaçana bunu herkes biliyor!
@enoisse Konuşanlar Hakkında Suç duyurusu mu..? Ekrem İMAMOĞLU, '' Artık Herkes Konuşacak'' diyor..! Konuşanlar Terörist mi..? (!)
Vay Canına..! Ekonomi Haberlerine de Yasak mı getirilecek..? Ekonominin, Piyasaların Tedirginliği bu kadar çok mu arttı..? Ekrem İMAMOĞLU, '' Artık Herkes konuşacak '' diyor. Ancak, Konuşanlar için, Suç duyurusu yapılıyor..! Bu Ne yaman çelişki böyle..? Bakalım Nereye kadar..?
EFENDİLER, BURAYI YASAKLAR ÜLKESİNE ÇEVİRDİĞİNİZİN FARKINDA DEĞİL MİSİNİZ ACABA?İLAHİ ADALETTEN KAÇIŞ YÜZDESİ 000000!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler