Havacılık sektörüne yüzde 10 indirim

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü havacılık sektörüne destek olmak amacıyla, indirim kararı açıklaması geldi.

Havacılık sektörüne yüzde 10 indirim

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü bugün yayınladığı bir genelge ile havacılık sektörüne destek olmak amacıyla, tüm hizmet tarifelerinde yüzde 10 indirime gidildiğini ve Euro olarak belirlenen tüm ücretlerin de TL’ye çevrildiğini duyurdu.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü resmi internet sitesinden konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı:

“Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Ahmet Arslan’ın onayı ile havacılık sektörünü desteklemek amacıyla Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün verdiği hizmetler karşılığında aldığı ücretlerde 2017 yılı için yüzde 10 indirim yapma kararı alınmıştır. Yeni indirimli ücret tarifesi yürürlüğe girmiştir.

Ayrıca, 2016 yılı hizmet tarifesinde yer alan Euro olarak belirlenen ücretler de, 30.12.2016 tarihli kur dikkate alınarak TL.’ye çevrilmiştir.”DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
bunlar boş icraatlar ufak tefek indirim yapıyorsunuz ama vergi kaçak bedeli dağıtım bedeli ve yaptığınız uçuk zamlarla devede kulak kalıyor gülünç oluyorsunuz. bunu gel de cahil cühela adama anlat. ama yol yaptoo. yol yapma köprü yapma metro yapma bunların hepsi hükümetin görevleri sanki bedava kullanıyorsun. ayrıca sen körü körüne akepe yi destekleyen vatandaş sen bile dünya kadar vergi alsan ihalelerden dövizleri indiregandi yapsan kamuyu özelleştirerek 1000 kat sülalene yetecek kadar para toplasan sen bile birşeyler yaparsın sen bile! o yüzden hırsıza katile tecavüzcüye HAYIR DİYECEKSİN !!!
sağolun bizde hiç uçaktan inmiyoruz ya milletinen dalga geçmeyin bu yüce türk milleti bir silkinirse sizi kimse kurtaramaz.
utanmaz herifler,milletle dalga mı geçiyorsunuz siz?milleti düşünün şirketleri değil
Diğer Haberler