Mahkemeden Pamukkale AŞ'ye iflas kararı

57 yıl önce kurulan Pamukkale AŞ'den kötü haber geldi. İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesi, yolcu ulaşımı yapan Pamukkale AŞ'nin iflasına karar verdi.

Mahkemeden Pamukkale AŞ'ye iflas kararı

İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesi, yolcu ulaşımı yapan Pamukkale AŞ'nin iflasına karar verdi

İzmir 1. Asliye Mahkemesi, Pamukkale AŞ'nin konkordato talebini reddederek şirketin iflasını kararlaştırdı.

Alınan bilgiye göre, İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesi, yolcu ulaşımı yapan Pamukkale AŞ'nin konkordato talebini değerlendirdi.

Şirketin mali durumuna ilişkin raporları inceleyen mahkeme heyeti, firmanın ticari faaliyetlerini sürdürmesine imkan olmadığına hükmederek konkordato talebini reddetti ve iflas kararı verdi

KAYNAK:AA

Adını Denizli’nin doğa harikası (Hierapolis) Pamukkale’den alan 'Pamukkale Turizm' Bababalım ailesi tarafından 16 Ocak 1962’de kurulmuştu.

pamukkale

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 164 yorum
Ülkede herşey yolunda sıkıntı yok,akyalayicilar ve çakma milliyetçiler mutlu olsunlar.
her ilde hava alaninin olup, trenlerin tercih edilmesi otobüs firmalarini etkilemis olmasin. hava yolu ve demir yolu sirketleti büyürken, otobüs sirketleri kücülüyo. halk rahati tercih ediyo. demekki millette para var
Bana kimse kıriz var demesin. kim demişti.
AKP lilere göre ülkede kriz yokmuş.. Sadece sermaye el değiştiriyormuş..yaşanan meğerse buymuş..yani her şey kontrol altında imiş..kontrollu darbe gibi. kontrollu iflas.. yani konkardato..
@stastemir TÜRKİYE^DE KRİZ, MİRİZ YOKMUŞ! MANÜPLASYON YAPMAYALIM. MANÜPLASYONUN TÜRKÇE KARŞILIĞI HALK UYDURMASI VE GERÇEK OLMAYANIN ŞİŞİRMESİDİR. KOCA REYİİZ YALAN SÖYLER Mİ? DAHA İYİ GÜNLERİMİZDEYİZ .
@stastemir 8 ilçeyi birbirine bağlayan metro hattı için yapılan haberde bir yorum yok söz konusu iktidara saldırmak olunca felaket tellalları hortlarcasına ortaya çıkıyorlar gel de samimiyetlerine inan
@meon51 Aristo mantığı dedikleri şey bu mu acaba? Demek ki millette para var ha?
@meon51 AKP'NİN UYGULADIĞI İTHALAT MODASINDAN NASİBİNİ ALAN YERLİ ŞİRKETLER. MAZOTU GEMİCİK SAHİPLERİNE VERİLEN KAZIKSIZ FİYATTAN OTOBÜS FİRMALARI, TAŞIMA İŞİ İLE UĞRAŞAN NAKLİYECİLER, VE ÖZELLİKLE ÇİFTÇİLER VERGİSİZ VE ÖTV'SİZ ALSALARDI EKONOMİ UÇARDI VE HALK UCUZA YER, İÇER VE GEZERDİ.AMMA VELAKİN BİZDE EKONOMİYE GEMİCİKLER SAYESİNDE CANLANMA GELECEĞİNDEN TÜRKİYE'MİZ İFLAS KONUSUNDA UÇMAYA BAŞLADI.KİMSE KUSURA BAKMASIN, BİZ BUNA MÜSTEHAKIZ VE BU BİR BAŞLANGIÇ DAHA.İYİ GÜNÜMÜZ DE SAYILIRIZ.ÇÜNKÜ EKONOMİMİZE GEMİCİKLER YÖN VERİYOR.GEMİLER SAYESİNDE HER ŞEY DAHA UCUZ.
@stastemir makarnayı yiyip kömürü yakıcaksınız bunu bari öğrenin bari
@stastemir damatın bundan haberi varmı???
@stastemir kardeş mümkünse sen hiç bir yerde yorum yapma ve yine mümkünse seçimlerde oy falanda kullanma ne olursun ( hoş doğru bir seçim olduğunada inanmıyorum )
MEMLEKET OLARAK NEREYE GİDİYORUZ? HALİMİZ NE OLACAK HİÇ AMA HİÇ BELLİ DEĞİL
metro olsaydı konkordato yaparlardı. yine iş çevirmişlerdir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler