Pegasus’tan 70 liraya yurt dışı bileti

Pegasus, 11 Kasım fırsatı kampanyası kapsamında seyahatseverleri 11 avroya (vergi hariç) yurt dışına uçuruyor.

Pegasus’tan 70 liraya yurt dışı bileti

Pegasus’tan yapılan açıklamaya göre, şirket, hava yoluyla seyahatin herkesin hakkı olduğuna inancıyla 11 Kasım fırsatı kampanyasını seyahatseverlerle buluşturuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen misafirler, kampanya kapsamında biletlerini 11-12 Kasım’da www.flypgs.com internet sitesinden veya Pegasus Mobil uygulaması üzerinden alarak, 15 Ocak-15 Mart 2020 tarihleri arasında seçili yurt dışı hatlarına 11 avro + vergileri ödeyerek uçabiliyor.

Toplam 50 bin koltuk için geçerli olacak 11 Kasım Fırsatı Kampanyası ve kampanyanın geçerli olduğu yurt dışı hatlarıyla ilgili detaylı bilgiye https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri adresi üzerinden ulaşılabiliyor.

KAYNAK:AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Bilet 70 tl vergiler 500 tl :)
arkadaş neyin vergisi ya; yurt dışına çıkmak istersin HARAÇ PULU için para ödersin (birilerinin cebinin dolması lazım çünkü) biniş kartı almak için check-in bedeli ödersin (sırtlarına yük atıp taşıyorlar ya sizi onun parası herhalde) yok yakıt harcı ödersin( bana ne lan senin yakıtından) ödersin de ödersin!! sonra o 70 TL dedikleri bilet olur sana 300-500 TL. yalan söylemeyin kardeşim milleti aldatmayın artık
hayatımızda uçağa binmek nasıp olmadı.ama bazı dünya liderlerinin 13 uçağı var
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler