Yapı Kredi'den KOBİ'lere erken bahar kredisi

KOBİ’lerin talep ve ihtiyaçları odağında çok geniş bir segmentte hizmet vererek sektörde fark yaratan Yapı Kredi, Şubat ayında da yeni kredi kampanyasıyla esnaf ve KOBİ’lere destek vermeye devam ediyor.

Yapı Kredi'den KOBİ'lere erken bahar kredisi

Yapı Kredi, kampanya kapsamında KOBİ’lere 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli aylık yüzde 1,24’ten başlayan faiz oranları ile 2 ay ertelemeli kredi imkanı sunuyor.

Segment bazlı servis modeli sayesinde KOBİ bankacılığında öncü bir rol üstlendiklerini belirten Yapı Kredi KOBİ ve Tarım Bankacılığı Grup Direktörü Aslı Düzenli, “Yapı Kredi olarak imalattan, turizme, perakendeden tarıma kadar pek çok farklı sektördeki KOBİ’ye finansman çözümleri ve danışmanlık hizmeti sunarak müşteri odaklı bir bankacılık anlayışı sergiliyoruz. Geçtiğimiz yıl KOBİ’lere aktardığımız kaynak 13 milyar TL’yi aştı. Aktif müşteri adedimiz ise 700 bini geçti. 2014 yılı için de ana hedefimiz, KOBİ’lere sağladığımız finansal ve finans dışı desteği artırarak hem firmaları, hem de faaliyet gösterdikleri sektörleri en iyi şekilde desteklemek. Bu doğrultuda perakendeden tarıma kadar pek çok farklı alanda faaliyet gösteren müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onlara yeni ürün ve hizmetler sunmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler