FİNANS

Şampiyonluğun ardından Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray hisselerinin son durumu!

Geçtiğimiz cumartesi günü Süper Lig'de şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş, aynı üstünlüğü Borsa İstanbul'da da kurdu. Sezon başına 3.59 lira seviyesinde başlayan BJKAS hisseleri bugün 9.70 lira seviyesinde yeni haftaya başladı.

Şampiyonluğun ardından Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray hisselerinin son durumu!

Şampiyonluk yarışı nefes kesen Süper Lig'de şampiyon olan Beşiktaş, şampiyonluğu averaj farkı ile kazandı. Liderliğini Borsa İstanbul'da da gösteren Beşiktaş'ın hisseleri yatırımcısını da sevindirdi. Eylül ayında 5 bin liralık Beşiktaş hissesi alan bir yatırımcının parası bugün 13.500 TL'nin üzerine çıktı.

Son hafta çekişmeli geçen şampiyonluk yarışında, 3 büyükler arasında Beşiktaş hisseleri borsada da yatırımcısına en çok kazandıran takım olarak dikkat çekti.

BJKAS

BEŞİKTAŞ HİSSELERİ ŞAMPİYONLUK SONRASI 9.70 SEVİYESİNDE AÇILDI

2020-2021 sezonunun başladığı 11 Eylül 2020 tarihinde Beşiktaş'ın hisseleri 3.59 lira seviyesinde yer alıyordu. Sezona kötü başlayan Beşiktaş, 13 Nisan tarihinde en yüksek kapanışını 13,51 lira ile yaptı. Ardından şampiyonluk yarışına katılan ve uzun süre dalgalı seyreden Beşiktaş hisseleri, yeni haftaya ise 9.70 lira seviyesinde başladı.

Sezon başında yani Eylül ayında, 5 bin liralık Beşiktaş hissesi alan bir yatırımcının parası şampiyonluk haftasında 13.509 TL'ye çıkmış oldu.

GSRAY

GALATASARAY HİSSELERİNDE SON DURUM

Süper Lig şampiyonluğunu averaj farkı ile kaybeden Galatasaray'ın hisseleri, sezonun başladığı tarihte 3.88 lira seviyelerindeydi.

Şampiyonluk haftasına 3 .54 TL seviyesinde giren GSRAY hisseleri, şampiyonun belli olmasının ardından yeni haftaya 3.28 lira seviyesinde başladı.

Sezon başında 5 bin liralık Galatasaray hissesi alan bir yatırımcının parası bugün itibarıyla 4.226 TL seviyesine inmiş oldu.

FENER

FENERBAHÇE HİSSELERİ SERT DÜŞTÜ

Sezon başına 39.90 lira seviyelerinde başlayan FENER hisseleri, nisan ayının sonrasında düşüşe geçerek şampiyonluk haftasına 23.52 liradan başladı.

Şampiyonun belli olmasının ardından Fenerbahçe hisseleri, yeni haftaya ise 22.80 seviyesinde başladı.

Sezon başında 5 bin liralık Fenerbahçe hissesi alan bir yatırımcının parası bugün itibarıyla 2.857 TL seviyesine inmiş oldu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
FB VE GS ŞAMPİYON OLDUKLARINDA HİSSELERİNİN NASIL? UÇTUĞUNU BİLİYORUZ.FB 190 BİNLERE GS 250 BİNLERE GİTMİŞTİ.ŞİMDİ DÜŞMELERİ NORMAL.HAA AMAN AMAN DÜŞÜŞTE YAŞAMIYORLAR.İŞTE BÜYÜK TAKIM OLMANIN GEREĞİ BU.ŞAMPİYON OLDU MU BORSADA DA OLACAKSIN.GELELİM BJK.MÜBAREK SANKİ ŞAMPİYON DEĞİLDE KÜME DÜŞMÜŞ.NE ZAMAN ŞAMPİYON OLSA HİSSESİ DİBE VURUYOR.MİLLETİN PARASINI RESMEN HİÇ EDİYORLAR.TARAFTARLAR İSYANDA.ÇOK TAFATARINI KAYBEDECEKTİR.HATTA DUYAR GİBİYİM ŞAMPİYON OLSAN NE? OLMASAN NE? BJK HALA FB VE GS GİBİ BÜYÜK TAKIM OLAMADI.BORSA DA HEP ALT LİGDE.YAZIKLAR OLSUN BUNU YAPANLARA.BJK BAŞKANINDAN TIK YOK.
Demek yine kardeş oldunuz. s Sen nelere kadirsin Beşiktaş
BJK HİSSESİNİ 5 TL DEN ALAN LARDAN BAHSEDİLMİŞ.NEYMİŞ 13.51 E ÇIKMIŞ MIŞ DA.EEE ÇOK MU? YANİ.PEKALA BJK HİSSESİNİ ŞAMPİYON OLABİLİR İHTİMALİNİ DÜŞÜNEREK YÜKSEKLERDEN ALANLARIN HALİ NE? OLACAK.10.50 DEN 11.40 DAN 12.20 DEN HATTA 13.10 DAN ALANLARIN HALİ NE? OLACAK.BUNUN ADI RESMEN TARAFTARINI SOYMAKTIR.FB ŞAMPİYONLUĞA GİDERKEN 190 BİN GS İSE 250 BİNLERE GİTMİŞTİ.ŞU AN FB ŞAMPİYON OLSAYDI 27 BİNDEN 250 BİNLERE GS 3.50 TL DEN 50 BİNLERE GDERDİ.İŞTE BÜYÜK TAKIM DEMEK BÖYLE BİR ŞEY. BJK NE ZAMAN ŞAMP.OLSA HİSSE DOSDOĞRU DİBE VURUYOR.BJK MIŞMIŞ.HİKAYE TAKIM.
BEŞİKTAŞ HER YERDE LİDER. KRAL TAKIM ÇÜNKÜ
Geri Dön