FİNANS

Yerli otomobil TOGG için kritik tarih!

Yerli otomobil TOGG'un piyasaya sürülmesi için kritik elektrikli araç şarj altyapısı içi tarih verildi.

Yerli otomobil TOGG için kritik tarih!

Hazine ve Maliye Bakanlığı "Ekonomi Reform Takvimi"ne göre eylem, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sorumluluğunda gerçekleşecek.

TOGG İÇİN KRİTİK TARİH

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan tarihi ekonomi reform paketinin takvimi Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından duyuruldu.

Buna göre, doğuştan elektrikli olan yerli otomobil TOGG için büyük önem arz eden, elektrikli araç şarj altyapısının 31 Aralık 2021 tarihi sonuna kadar hayata geçirileceğini açıklandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
her olay 2023 seçimlerine göre ayarlanıyor. doğalgazın çıkması,petrolün bulunması,arabanın banttan indirlmesi,iha yapımı,tank,halikopter üretimi gibi sanal ve sonu olmayan vaadler.
cahil cahil davranmayın 100 yıl hapsedildigin anlaşma var heralde o zamanı vaadedecekler
@sedatumut Seçilememe korkusu sardı. Battı balık yan gider kurtuluşları çok zor batıyoruz olmayacak belki fakat ölmeden koma hali yaşayacağız gibi .Eyyyy trump seninde suçun var alacağın olsun ahirette hesabını sormazsam namerdim.
@fseyrek_1990 tam bir sazansın 100 yıl anlaşma varmış mış. işte böyle kandırılırsınız okumaz birinin ağzından çıkana inanırsanız ilk sen alırsın o arabayı çıkınca
2002 YILINDAN BU YANA 6 DEFA YERLİ OTOMOBİL ÜRETİLMİŞ BEN HİÇ DENK GELMEDİM... VERGİ SİSTEMİ ÜZERİNDEN KÖLELİK MANTIĞI İLE ÜLKE YÖNETİLMEZ...
2023 de bu araba çıkınca ne diyeceksin merak ediyorum
Geri Dön