BDDK bankaları toplantıya çağırdı iddiası yalanlandı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nca (BDDK), bugün bazı basın yayın organlarında Kurumun bankalarla bir toplantı tertip ettiğine ilişkin bir kısım haberlerin yayınlandığı belirtilerek, "Kurumumuzun bankalarla herhangi bir toplantısı bulunmamaktadır. Bu nevi asılsız haber yapanlar hakkında ilgili mevzuat çerçevesinde yasal yollara başvurulacaktır. Bu tür haberlere itibar edilmemesi kamuoyuna saygı ile duyurulur." ifadeleri kullandı.

BDDK bankaları toplantıya çağırdı iddiası yalanlandı

BDDK'dan yapılan açıklamada, bugün bazı basın yayın organlarında kurumun bankalarla bir toplantı tertip ettiğine ilişkin bir kısım haberlerin yayınlandığı belirtildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Kurumumuzun bankalarla herhangi bir toplantısı bulunmamaktadır. Bu nevi asılsız haber yapanlar hakkında ilgili mevzuat çerçevesinde yasal yollara başvurulacaktır. Bu tür haberlere itibar edilmemesi kamuoyuna saygı ile duyurulur."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
onların doları varsa bizim allahımız var hüüüloooggghhh meee meee meee hüüüloooggghhh meee
@jomba çok adisiniz çok. Dolar çıktı diye Allah yolunda olmaktan vazmı geçeceğiz. ne kadar küçük bir dünyanız var. islama hizmete devam edeceğiz bu can bu bedende oldukça
AYAKKABI KUTULARINI EL KOYUP, FAİZİ İLE BİRLİKTE İADE ETTİLER. BU OLAYLAR FETÖ PLANI İSE NEDEN PARA HALK BANK MÜDÜRÜNE İADE EDİLDİ..? ŞİMDİ BU PARAYLA YAPILACAK DENEN OKUL YAPILDI MI? ÖNCE ELDEKİ BU KARA DÖVİZLERE ÇARE BULUNMALI.
Sosyal medyadaki vatan hainleri devlet hesaplardaki dolarlara el koyacak diye boş boş paylaşım yaparsa bizim paralı cahillerde aynı darbe gecesi olduğu gibi korkudan bankanın atmnin yolunu tutar bankalarda napacağını şaşırır tabi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler