BDDK bankaları toplantıya çağırdı iddiası yalanlandı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nca (BDDK), bugün bazı basın yayın organlarında Kurumun bankalarla bir toplantı tertip ettiğine ilişkin bir kısım haberlerin yayınlandığı belirtilerek, "Kurumumuzun bankalarla herhangi bir toplantısı bulunmamaktadır. Bu nevi asılsız haber yapanlar hakkında ilgili mevzuat çerçevesinde yasal yollara başvurulacaktır. Bu tür haberlere itibar edilmemesi kamuoyuna saygı ile duyurulur." ifadeleri kullandı.

BDDK bankaları toplantıya çağırdı iddiası yalanlandı

BDDK'dan yapılan açıklamada, bugün bazı basın yayın organlarında kurumun bankalarla bir toplantı tertip ettiğine ilişkin bir kısım haberlerin yayınlandığı belirtildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Kurumumuzun bankalarla herhangi bir toplantısı bulunmamaktadır. Bu nevi asılsız haber yapanlar hakkında ilgili mevzuat çerçevesinde yasal yollara başvurulacaktır. Bu tür haberlere itibar edilmemesi kamuoyuna saygı ile duyurulur."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
onların doları varsa bizim allahımız var hüüüloooggghhh meee meee meee hüüüloooggghhh meee
@jomba çok adisiniz çok. Dolar çıktı diye Allah yolunda olmaktan vazmı geçeceğiz. ne kadar küçük bir dünyanız var. islama hizmete devam edeceğiz bu can bu bedende oldukça
AYAKKABI KUTULARINI EL KOYUP, FAİZİ İLE BİRLİKTE İADE ETTİLER. BU OLAYLAR FETÖ PLANI İSE NEDEN PARA HALK BANK MÜDÜRÜNE İADE EDİLDİ..? ŞİMDİ BU PARAYLA YAPILACAK DENEN OKUL YAPILDI MI? ÖNCE ELDEKİ BU KARA DÖVİZLERE ÇARE BULUNMALI.
Sosyal medyadaki vatan hainleri devlet hesaplardaki dolarlara el koyacak diye boş boş paylaşım yaparsa bizim paralı cahillerde aynı darbe gecesi olduğu gibi korkudan bankanın atmnin yolunu tutar bankalarda napacağını şaşırır tabi.
toplamayın tabi canım. belli etmeyin milletr ülkenin battığını. sonra reisiniz kulaklarınızı çeker. aman diyim ha..
ZAHMET EDİP MERKEZ BANKASI BAŞKANINDA KATILSA.GERÇİ NE BAŞKANI ORADA DURUYOR ÖYLE.BİRDE ADAM FİNANS SEKTÖRÜNDEN DEĞİL.BİRKAÇ YILLIK SIRADAN BANKACI.BİRDE BAĞIMSIZ DEMEZLERMİ GÜLESİM GELİYOR.
YANİ SEYRETMEYE DEVAM MI EDECEKSİNİZ?
yapacak ne var ki
Dövizin yüksek olması Türkiye'de dövizin az olmasından değil,liranın fazla olmasından kaynaklanıyor. Çözüm kur çıpalı sabit kur.
bankaları cagırsa ne olacak paraları para kazandı .. kasa kazandı
ölmüşüz de ağlayanımız yok
Assolistler en son çıkar sahneye.En son çıkacak olan şey Milletin omuzlarına kocaman bir borç.Adama sormazlarmı sen Devlet olara 2000 yılından beri ötv alıyorsun bunun bir gün yetmeyeceğini anlamadınmı üretim yok Atatürkün kurduğu fabrikaları sat sat sat en sonunda bitirdin.Evet bizi de bitirdin.Zamları bekliyoruz ama yerel seçimde işiniz bitecek.
Diğer Haberler